Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz Bloody Mary...

Szerintetek igaz Bloody Mary története? Vagy valamelyikőtök már megcsinálta?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél néztünk róla képeket meg videókat és meg kell mondanom hogy eléggé besz*rt*m. Azóta alig bírok aludni és nem merek éjjel még wc-re sem menni.

2012. ápr. 7. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy akkor :D
2012. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igazak..

Egyébként több variáció is van,hogy kicsoda volt Bloddí Mary.

Én I. Mária angol királynő történetét ismerem.

Uralkodása alatt a római katolikus vallást próbálta visszaállítani az akkor már protestáns angolok között. Véres Máriának(Bloody Mary) is szokás nevezni a protestánsok elleni kemény fellépése miatt.

2012. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:D

ti megcsináltátok már am.?

2012. ápr. 8. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 17:48 vagyok..

Én nem hiszek ilyen hülyeségekben,így nem is csináltam ilyen butaságot. egyébként nekem erről egy vicc jut eszembe.

"Tudtad,hogyha hajnali háromkor háromszor azt kiabálod a tükör előtt,hogy "Bloody Mary" megjelenik mögötted anyád,és elzavar aludni?"

2012. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem igaz. Mond nyugottan a tükörbe 3 szór, nemtörténik semmi, figy én is most kiprobálom pil hozok egy tükröt...

Nah itt is vok:

Bloody Mary

Bloody Mary

Bloody Mary

Látod, kiprobáltam és nem történik fesikjadflkmva TRE kasjldg TRE pjsafklá TRE lksjf TRE adljk TRE adsjkvh TRE

2012. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hordozo:) válasza:
halod 3x kimontad most megöl :D vagy ha etid nem vagy az :D
2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hordozo:) válasza:
én 2x is ki mertem probálni de semi nem történt :) ha nem történt akor nem letezik a kisaszony :) ha letezik remelem szep :D xd
2012. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne félj ezektől a szarságoktól:

Kiáltam barátnőmmel éjfélkor a tükör elé, gyertya a kezünkben, és 3x: Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary... SEMMI!!!

Haverom azt mondta azért, mert nem egyedül voltam. Oké. Elismételtem egyedül. Ha történt volna valami, akkor nem lennék most itt, hogy válaszoljak.

Régebben én is féltem, de már kinőttem ezekből a balf*szságokból. Felejtsd el, ilyen nincs!

2012. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik,és megpróbáltam már,de azt nem tudom hogy minek néztek akkor ilyeneket(ráadásul még kamuk is,de azért beveszitek,na mindegy),amikor benne van a nevében hogy Véres Méri.....És szerintem tökre nem ijesztők de mindegy.....:/
2013. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!