Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, h. ne...

Mit tehetnék az ellen, h. ne legyen ennyire türelmetlen? Bővebben lent

Figyelt kérdés

annyira türelmetlen vagyok,h. szinte sírok ,ha valami lassan jön ki a gépemben , és máris ideges vagyok :S

amúgy a családi helyzet nem túl fényes,vagyis amióta megszülettem,azóta stresszben élek és van okom rá :S szerintetek ez miatt? nem túl jó...illetve úgy vagyok,h. egyik percben nagyon boldog vagyok,jó a kedvem,másikban meg ölni tudnék. iszonyat hamar ellehet venni a kedvemet :S


2009. jún. 18. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezen már túl jutottam! Egyszerűen lesz**om az egészet! Ha nem tudok változtatni a dolgokon,minek bosszantsam magam!

Na igen,a család....hát el kell viselni őket,míg otthon laksz. Esetleg mondd el nekik is,mi bánt,jó esetben változtatni fognak.

Van egy másik út is. Menj el a dokihoz,adjon valami hangulatjavítót. Esetleg egy pszichológushoz,hogy kibeszéld magadból,ami fáj.

2009. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szüleimmel nem lehet beszélni.évek óta ugyanaz :S
2009. jún. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!