Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy ha...

Csak engem idegesít, hogy ha vki semmit nem képes reagálni a kérdésére adott válaszokra?

Figyelt kérdés
Komolyan kiborít. Főleg olyankor, mikor tényleg normálisan válaszolok, netalántán még utána is nézek vminek a kérdés miatt, esetleg hosszasan írok, mert részletes választ szeretnék adni, erre a kérdező annyit b.szik visszaírni, hogy "Kösz."
2012. ápr. 14. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavar,és sajnos egyre több ilyen van mostanában
2012. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. Lassan már kedvem sincs válaszolni.

Iszonyatosan bántó, mikor időt, energiát fektetek egy válaszba, mert értelmesnek tartom a kérdést és szeretnék segíteni.

Erre annyit sem ír, hogy "szarok rád".

Akkor minek teszi fel?

A másik kedvencem, mikor egy kérdésre érkezik pár normális válasz, meg néhány oltogatás/baromság.

Erre a kérdező a baromságokra visszareagál vmit (pl. mekkora köcsög vagytok, húzzatok innen blabla), de az értelmes választ még véletlen se köszönné meg.

2012. ápr. 14. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom ez tényleg számít? Ez egy totál névtelenséget biztosító oldal, még csak nem is fórum, ahol minimum egy felhasználónév szükséges.

Kit érdekel, hogy te válaszolsz. Mit várnál? Ha pl minden egyes válaszod után ünnepelnének a nagy eszed miatt, meg a jó szándékodért, meg az alapos és kimerítő válaszért. Ugyan mi változna? Tudod te azt pl, hogy milyen emberek mondanak rólad mondjuk pozitív véleményt adott esetben? Ez a mai felszínes virtuális élet netovábbja.

Elnézem a facebookot is, ahol az emberek egyik fele giccses idézetekkel traktálja a többieket, meg nevetséges közhelyekkel bölcsesség címszó alatt, a másik fele meg tapsol hozzá és ünnepli a nagy gondolataiért. És az ilyen ember elégedetten hajtja álomra a fejét, mert ma nagyon intellektuális volt. Az nem zavarja, hogy esetleg két ép mondatot nem tud élőben, magától megfogalmazni, és az összes sikere a ctrl V ctrl C használatában rejlik.

Érthető, amit mondani akarok?

Miért fontos, hogy egy csomó névtelen, akinek az iq-ja esetleg a béka feneke alatt van tapsoljon nekem a szintén névtelennek? Mit ad ez a személyiségemhez? És eleve ad a valamit az önmagam megítéléséhez?

Az számít, hogy a rokonaimmal, barátaimmal, munkatársaimmal és szomszédaimmal élő egyenesben mennyire vagyok toleráns, megértő és segítőkész.

A gyakorikérdések oldalon válaszolunk a kérdésekre ha tudunk és reméljük, hogy segítettünk, ennyi. Én nem is tudom hol lehet látni ha le/fel pontoznak, mert nem nézem. Mert minek a mércéje lenne az? Nyilván az, aki mindig őszinte néha bizony negatívat kap. És? Számomra elkeserítő lenne a 100 %.os népszerűség tudva, hogy az emberek mennyire sötétek és azokkal értettem volna mindig egyet.

2012. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt nem tapsikolásról meg örömujjongásról van szó. Nem várom el, hogy örömtáncot járjon nekem, meg tűzijátékot küldjön azért, mert hajlandó voltam válaszolni a kérdésére.


De tudod azért az illem annyit megkövetelne szerintem, hogy annyit odaböfögjön, hogy "köszönöm". Vagy esetleg vmi visszajelzést, hogy "hasznos volt a válaszod" vagy "sokat segítettél".

Azért, hogy tudjam, hogy a szaros mondanivalóm célba ért. Hogy nem halálosan feleslegesen öltem abba 15 percet, hogy normálisan megválaszoljam a kérdését.


Te az életben sem köszönsz meg semmit?

Ha vki szívességet tesz neked, akkor annyit se mondasz neki, hogy "kösz"?


Attól, hogy ez egy névtelen oldal, és nem személyes kontakt a másikkal, még igazán meg lehetne adni a tiszteletet a másiknak.

2012. ápr. 14. 17:24
 5/7 A kérdező kommentje:

"Elnézem a facebookot is, ahol az emberek egyik fele giccses idézetekkel traktálja a többieket, meg nevetséges közhelyekkel bölcsesség címszó alatt, a másik fele meg tapsol hozzá és ünnepli a nagy gondolataiért. És az ilyen ember elégedetten hajtja álomra a fejét, mert ma nagyon intellektuális volt. "


Nem egészen értem a párhuzamot a két dolog között.


Itt az ember feltesz egy kérdést, amire választ vár. Gyakorlatilag egy SZÍVESSÉGET kér, hiszen a kérdés feltevésben már benne van az, hogy a többi embert megkéri arra, hogy választ adjon.


Ha te élőben kérsz vkitől szívességet, és az megteszi neked, akkor te nem köszönöd meg?


Azzal, hogy vki giccses idézeteket ír ki a facebook oldalára, azzal nem kér senkitől szívességet.

2012. ápr. 14. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kukkot nem értettél meg a hsz-emből. No ezért mindegy.
2012. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint nem értettem. De nagyon úgy tűnik, te sem érted, amit én mondok.

Beszéltél itt facebook-ról meg pontozásokról, holott szó sem esett ilyenről.

Én egy egyszerű emberi reakciót várok arra, ha vkinek segítek. Egy köszönömöt, nem mást.

Leszarom, hogy felpontoz vagy lepontoz, nem érdekel.

De igen is elvárnám, hogy ha segítek vkinek, akkor megköszönje. Nem örömujjongást meg vállveregetést meg ajándékcsomagot.

Egy köszönömöt. Vagy legalább egy reakciót, hogy igen, elolvasta amit írtam.


Tényleg ennyire érthetetlen amit mondok?

2012. ápr. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!