Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet abban érteni hogy...

Mit lehet abban érteni hogy különleges, egyedi arc? Modellkedni szeretnék és. Többi lent

Figyelt kérdés

Gyerekmodell szeretnék lenni, ( 12 éves vagyok) mindenki azt mondja hogy szép vagyok de nem különleges. Mit lehet abban érteni hogy különleges? Nagy barna szemem van, nagyon hosszú , dús szempillám. Jó alakom van, nem vagyok olyan magas de fotómodellnek nem kell magasnak lennie. Méreteim: 78-61-80

Hosszabb, göndör, barna hajam van. Szerintetek?



2012. ápr. 20. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos találkoztál olyan emberrel akinek úgymond különleges kisugárzása van. Pl: ahogy végig megy a kifutón abban benne van az egyénisége, nemcsak végigsétál. Csinos lányokból sok van, az egyéniség az egyediség, öntudatos modelleket keresnek szerintem.
2012. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ahogy leírtam magamat szerintetek lehetnék gyerekmodell?
2012. ápr. 20. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudnál képet mutatni? Kíváncsi vagyok rá. :)

Látatlanban nehéz eldönteni.

16/L

2012. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 21. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
12 évesen ne ezzel foglalkozz, ha pár év múlva úgy érzed nagyon szeretnéd akkor már el lehet menni egy rendes ügynökséghez ahol megmondják van e esélyed
2012. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én a Mondecaste modellügynökséghez mennék gyerekmodellnek.

Híresebb ügynökségekbe felnőtt koromban sem mehetnék mert csak 156 cm vagyok és ott kell lenni 174-nek. Annyi nagyobb koromban sem leszek mert anyukám is alacsony és én is...

2012. ápr. 22. 07:46
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem oda ne menj...
2012. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De Székesfehérváron nincs más ügynökség és Budapestre nem tudunk hetente feljárogatni.:||
2012. ápr. 22. 18:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, szép is, viszont a különlegesség olyan amiből kevés van, pl hozzád hasonló lányok azért nem ritkák.

A különleges az vmi egyéni. Pl több képen, a linkelten is ki van egyenesítve a hajad, manapság meg éppen az egyenesített hajú lányokból van sok, pl meghagyhatnád loknisra, vagy vmi kicsit különleges, de természetes frizurával.

2012. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sokszor kiegyenesíteni a hajamat, főleg h jön a nyár és megyünk strandra.:) És mitől lehetek különleges?
2012. máj. 16. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!