Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnöveszteni a...

Hogyan tudom megnöveszteni a mellem hogy nyárra jól mutasson rajtam a bikini? De most tényleg! SEGÍTSÉGGG!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ess teherbe, akkor megnő.
2012. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tömd ki papírral ;)
2012. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Thorne ***** válasza:
87%
Méhcsípéssel, esetleg egyél sok szalonnát. Vagy fogj egy bicskát, vágd fel a melled alatti részt, és tömd bele a szalonnát. Az első magyar szalonnaimplantátum!
2012. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Járkálj négykézláb.
2012. ápr. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen én vagyok a hülye, hogy egy ilyen ostoba kérdésre rákattintok, de gondoltam ezt a poént megnézem.

Vagy ez nem vicc akart lenni?


Amúgy komolyan gondolod, hogy egy kis mellű nő nem lehet bombázó bikiniben? Nem a mellméreten múlik, teee...

2012. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az utolsonak van igaza hogy kis mellel is lehet valaki csinos sexi, nem tudom hàny èves vagy,ha tini vagy hidd el elkèpzelheto az is hogy nyàrig no valamennyit! de ha mègsem ès nagyon zavar hogy pici a melled,màr nagyon jo bikiniket lehet kapni amik optikailag ràsegitenek!van olyan is amiben szilikonos betèt van igy vizbe is nyugodtan mehetsz vele,nem szivja fel a vizet mint egy szivacsbetètes melltarto! èrdemes utànnajàrni ès picit tobbet àldozni rà mint egy sima bikinire ha tènyleg ennyire zavar! puszika
2012. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vagy optikailag az is sokat segit ha olyan bikinit vàlasztassz aminek az also resze egyszinu a felso resze pedig mintàsabb vagy szinesebb redozott felsoresz! mindenesetre semmi elkeseredès..ès sok sikert
2012. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!