Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xperia mini telefonra hogy...

Xperia mini telefonra hogy lehet internet nélkül alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 17:14
 1/7 Stella90 ***** válasza:
nemrég kaptam én is ezt a telót, én úgy csináltam, hogy rákerestem gúgüllben arra, hogy xperia x10 mini apps, kidobott egy nagyrakás oldalt, ahol válogathatsz mindenféle alkalmazás közül...általában mellette van olyan is, hogy download to pc, az a gépedre letölti apk kiterjesztéssel. nyilván van a telódhoz adatkábel. dugd rá a gépre, csatlakoztasd az usbt, és elvileg akkor már felismerte a géped. ha ez megtörtént, akkor csak annyit kell tenned, hogy azt az apk fájlt bemásolod a telefonod azon mappájába, ahol a programok vannak. utána ha ráraktad, akkor telepítheted is a telón. és tádáááá. kész :D sok sikert
2012. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
melyik ez a mappa pontosan?
2012. ápr. 25. 14:54
 3/7 Stella90 ***** válasza:
nekem egy progik nevű mappában van konkrétan, de szerintem teljesen mindegy...ha van fájlkezelőd, akkor ott mindent megtalálsz, és bárhonnan fel tudod telepíteni. érdemes úgy beállítani, hogy a programokat külső sd-re telepítse.
2012. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogy lehet beállítani hogy SD kártyára töltse fel?
2012. ápr. 26. 14:46
 5/7 Stella90 ***** válasza:
megnyomod a bal szélső gombot, ott az alkalmazások kezelésére nyomsz, ott megkeresed a már telepített progit, rányomsz, és ott lesz, hogy áthelyezés sd kártyára
2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de az es file explorel nevezetű fájl kezelőt hogy lehet rá tenni?
2012. máj. 8. 19:59
 7/7 Stella90 ***** válasza:
beírod googleba a progi nevét, utána hogy "download apk" leszeded az apk fájlt, fölrakod a telóra azt az apk fájlt, aztán a telefonon rányomsz a programra, és utána már sima ügy...kiírja, hogy telepítés, rányomsz, és meg is van...
2012. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!