Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el az angol...

Kérdés-Válasz!:) kérdése:

Hogyan kezdjem el az angol tanulást?

Figyelt kérdés
Szeretnék meg tanulni angolul csakhogy nem tudom Hogy kezdjem el mert már egy kicsit csak értek!

#Oliovia olivia
2012. ápr. 26. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
járj angol tanárhoz
2012. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hallgass online angol rádiót hogy minél többet halld a kiejtést, mindent nézz feliratosan.

Nézz körül a neten vagy egy csomó ingyenes angoltanulást segítő oldal, pl. az eduniverzum egész jó, vagy az 5percangol. vagy tölthetsz le nyelvtanító szoftvereket is, mint pl. a rosetta stone, vagy nyelvtanító cédéket mint a pimsleur, mindkettő nagyon jó.

A penguin books sorozat is jó, ez világirodalmi könyveket "butít le" a nyelvtanulók szintjére, különböző kategóriák vannak, nagy sikerélményt tud adni, ha elolvasol és megértesz egy igazi angol könyvet! :)

Még pár éve a magyarországi mormon egyházban tartottak ingyenes angol nyelvórákat, igazi amerikai csajok. Ne aggódj, hittérítés nem volt, ha vége volt az órának kaptál egy sütit és hazamehettél, nem kellett maradni imádkozni vagy ilyesmi.

Nézz körül, hátha még most is tartanak ilyet, vagy mondjuk az amerikai v angol követségen nincs-e olcsó vagy ingyenes nyelvtanfolyam.

2012. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát Angliában vagyok Suliban Járok ..de ott nem tanitanak:)


És köszönöm mind a ketöttö segitettt:)

Körül néztem sokszor denéhéz de elboldogulok a példádbol:D Köszönöm

2012. máj. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!