Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21 éves biszexuális lány...

21 éves biszexuális lány vagyok, a barátnőm 15 éves lány. Ez gáz? úgymond elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
Tegyetek fel kérdéseket nyugodtan. De léccives írjatok válaszokat..véleményeket! 21/L
2012. máj. 4. 23:24
1 2
 1/13 cathilina ***** válasza:
62%
Az én ízlésemnek kicsit fiatal hozzád, de még belefér.
2012. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, kicsit fiatal, egy 15 éves lány még nem igazán tudja, h mit akar. De am sztem egyáltalán nem elítélendő dolog, senkinek semmi köze hozzá.
2012. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Több dolog miatt is:


1: túl sok a korkülönbség, szerintem nálad valami error van, ha csak egy 15 évessel tudtál kapcsolatot létesíteni és vele vagy egy szellemi-lelki színvonalon. - ez gáz, de nem feltétlenül elítélendő.


2: Akarva-akaratlanul kihasználhatod őt, emellett egy 15 éves lánynak még nincs teljesen kialakulva sem az én-képe, és sok minden... Ha legbelül ő nem teljesen leszbikus, akkor ezzel a kapcsolattal könnyen akadályt állíthatsz és tönkre teheted a normális szexuális fejlődését. - ez már inkább elítélendő dolog lehet


3.4...

2012. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
elítélendő, mert ő még kiskorú, te meg már nem. DE csak ezért.
2012. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is 21 vagyok, nem vagyok biszex ugyan, de úgy érzem, közelebb állok a 15 éves korosztályhoz, mint a 21 évesekhez. Mármint nem viselkedem már úgy, mint 15 évesen, de a lényeg, hogy nem foglalkoztatnak a felnőttek szokásos problémái, jobban kijönnék egy 15 évessel. Persze ez csak én vagyok. A lényeg, hogy szerintem nem gáz.
2012. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Öhmm...kedves kérdezö!


Pont volt itt egy kérdés! Egy anya rakta fel, hogy a 15 éves lány, szerelmes a 25 éves tanárjába és vissza ugyan ez! De komolyan ketesd meg! Érdemes! Minden le van irva, hogy mit gondolnak erröl az emberek! Ezért azt ajánlom vigyázz! Egyébként azt 'birom' a leszbikben, hogy nem csak a sajáámtnemükhöz vonzodnak, hanem még pedofil hajlammal is birnak! Azt hiszem megyek kidobni a taccsot!:S

2012. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem gond! Fiú-lány esetben sem lenne az. :)
2012. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Én nem ítélem el.

Nem tudom, hallottál-e az ókori athéni szokásokról.

Egyrészt a szerelem leggyakrabban az azonos neműek között volt normális, ezen kívül az idősebbeknek kamasz szerelmük volt. Mindkettőnek azért volt jó, mert a fiatal tanult az idősebbtől bölcsességet, filozófiát, átadta az élettapasztalatait, az idősebbnek pedig ott volt egy ifjú tanítvány, társ, szerető. Azt hozzátenném, hogy általában nem volt anális szex, combszex, simogatás...

Szóval aki elítéli, az azért ítéli el, mert korlátolt, ostoba, felbujtott, agymosott ember.

Ha mégis elítélnélek, akkor csak azért ítélnélek el, ha kihasználnád a másik embert, de ez független nemtől és kortól is. Amennyiben kölcsönösen előnyös ez a kapcsolat, csak rajta. Sok sikert!!!

2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Az a helyzet, hogy egy roppant korlátolt társadalomban élünk, ahol divat elítélni mindenféle másságot, legyen az faji, vallási vagy szexuális. Persze nem lehet általánosítani, de azért ez a jellemző, sajnos.

Én személy szerint egyáltalán nem ítélem el sem a korkülönbség, sem az azonos nem miatt. Sőt, örülök neki, ha boldogok vagytok együtt.

Ha te fiú lennél, akkor senkit sem izgatna a dolog, szerintem. Amikor 15 voltam, a barátom 23 volt...

Hogy a törvény mit mond erről, azt nem tudom. Mármint elvileg van egy korhatár, ami alatt nem lehet szexuális kapcsolatot létesíteni, még ha bele is egyezik a kiskorú. 14 vagy 16 év ez a határ? Biztos van itt valaki, aki tudja.

Szóval hajrá!

2012. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

az alaphelyzetből undorito hogy biszex vagy...ennyi idősen ideje lenne eldönteni mi akarsz lenni ha lánynak születtél viseld el !!!


undorodok a melegektöl és a lezbiktől de te duplán gusztustalan vagy és a veled egyformán gondolkodók is.


divatb**ik -.-

2012. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!