Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft Invasion Szerverben....

Grouvi kérdése:

Minecraft Invasion Szerverben.1.2.5 Moddloadert beletettem az Mc Kliensbe Minecraft Jar-ba. Modloadermpt is. Invasion modot is. De szétesik a moddloader ahogy inditom a klienst. Szerverbe is be kell telepiteni? Nem tudom hogyan tovább.

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 09:18
 1/1 Wolfenstein2000 ***** válasza:

nem indul a minecraft?

mind1 ebben szakértő vagyok.

lépések:

1. a szerverbe tedd be a(z) invasion modd server fájlt

2. tedd oda be a modloadermp server fájlt

3. kliensre rakd fel a risugami modloader-t, a modloadermp clienset, és a(z) invasion módot.

4. indítsd el a szervert, és menj rá fel.

Mi a külömbség a client és a server fájl között?

a server file szerverhez van, vagyis egy SMP mod. ezeket kizárólag a szerverekre rakják.

a client (kliens) fájl csak a sima minecraftra van (single player). sokan eltévesztik és panaszkodnak azon hogy cliens fájlt felraknak szerverre de nem megy. temostmár legalább tudod hogy miért.

Miért van modloadermp server és client?

mert a modloadermp server futtatásra bírja a módokat a szerveren, a kliens pedig arra szolgál hogy (az invasion mod esetében) lássuk a tárgyakat, mert például a csapda a modloadermp client nélkül nemlátszik.


ja és esetleg az is probléma, hogy a szerverből kitörölted a meta-inf mappát. onnan nemkell. csak kliensről.

2012. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!