Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar ember miért nem magyar...

Magyar ember miért nem magyar üzletben vásárol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert a magyar ember árérzékeny, és ott vásárol, ahol olcsóbb.

Mert a magyar üzletek is külföldi beszállító termékeivel dolgoznak, a magyar kisboltos a Metroban és a Tescoban vásárol be, és te elégedetten támogathatod a magyar gazdaságot, a multikon keresztül.

2012. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert magyar fizetést kap (ha kap), és azt ott próbálja elkölteni, ahol olcsóbban tud vásárolni. Ez pedig többnyire nem a magyar üzlet.
2012. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pontosan
2012. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
A magyarok egyáltalán nem szolidárisak.Nem vagyok biztos benne,hogy mindig minden a pénzen múlik. Én is magyar kereskedő vagyok és azt tapasztalom nap mint nap,hogy a mellettem levő vietnámihoz 10-szer annyian bemennek mint hozzám. Pedig nem vagyok drágább,nyugtát,garanciát adok és tessék,ez van. Akkor miért is?
2012. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%
mert ez a szokás, széthúzás van, köcsög szocik, és akik a jobboldal ellen vannak, főleg régi kommunisták, és támogatóik átestek a ló túlsó felére, de nagyon, szinte már uszítás van a magyar ellen. ehhez jött, hogy eladták az egész magyar ipart, leépült a gazdaság, nincs magyar alternatíva, így lett úgynevezett árérzékeny a magyar, ezért csak az olcsóbb külföldi szart tudjuk megvenni.. ez van. és ha már kicsit kinyilvánítod a magyarságodat, mondjuk azzal, hogy előnyhöz juttatjuk a hazai gazdaságokat mindjárt fasiszta uszító reakciós náci -nak van titulálva. Holott az a saját magyar érdeke lenne, hogy fellendülne a magyar termelés, mivel csökkenne a külföldi függés, lehet nem ide hoznák a legalja termékeiket, az érintett gazdák, vállalkozók jobban élnének, itthon maradna a pénz, vissza lenne forgatva, új embereket vennének föl, nőne a fogyasztás. Vágül is ugyanaz a körforgás lenne mint most, csak magyar szereplőkkel, és ez összességében erősítené az ország gazdasági helyzetét. hogy ezt egy két barom miért nem érti meg...
2012. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kössz a tanulságos válaszokat.
2012. máj. 15. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kizárólag magyar lazacot és kaviárt vásárolok. De félre a tréfát: most, hogy eper szezon van, nem az 500.- forintos görög epret vettem meg, hanem az 1000.- forintos magyart. Hát, ízetlen volt. Legközelebb az ízetlen olcsóbbat veszem. Egyébként - ha jól tudom - a CBA nagy részben svájci tulajdon. Akkor ezt most hogy?
2012. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy tapasztalom, a fasiszták a CBA-ban, a kommunisták meg mindenfelé vásárolnak. A félfasiszták (meg a nyilasok) a TESCO leértékelt pultjainál, az orbánisták (mert most nekik jól megy) a spéci különlegességek boltjaiban, az LMPsek a falvakat járják és csak Józsi néninél vásárolnak, a jobbikosok meg csak saját maguktól. Én viszont kizárólag magyar üzletben veszek banánt, magyar termelőtől. Ezt ajánlom a kérdezőnek is.
2012. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A tréfa az ami ízetlen... Az eper íztelen
2021. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!