Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » X-box 360 Kinect milyen a...

X-box 360 Kinect milyen a mozgásérzékelője?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek volt/van Kinect érzékelője, megosztaná a véleményét??? Pontos az érzékelője??? Szabad a mozgástér??? És, hogy működik pl, ha futok...egy helyben kell futni, vagy, ha előre lépek azt is érzékeli???? Ugyan ez a kérdésem a focis játékokkal kapcsolatban...!? Írnátok ezekre példákat? Kérlek Titeket, segítsetek, nekem még nem volt ilyen konzol..!!! Köszönöm előre is!

2012. máj. 12. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ahm használati utasitását elolvastad? mert minden levan benne irva...
2012. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, mivel most készülök venni egyet, még nincs...
2012. máj. 12. 23:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Ám neten olvasgattam róla, de a kérdésem arról szólt, hogy szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalatitokat....Előre is köszönöm
2012. máj. 12. 23:39
 4/12 anonim válasza:
van kinectem. jó dolog. most nemtudok róla mit mondani. jó kamerája van, ugye sötétben nem használható, akkor vannak használati követelmények, hogy milyen messze kell álni a szenzortól, hogy milyen magason kell lennie, stb.
2012. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, hogy sötétben ilyen...A válaszodból sajnos, amit akartam azt nem tudtam meg, de azért köszönöm :D
2012. máj. 13. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha előrelépsz akkor kiírja, hogy move backward azaz menj hátrébb. Kinect Sports-hoz van foci. Nem tudzs vele szögletet rúgni , bedobni, és futni a játékossal. Mindössze passzolni, ha a szélen vagy akkor beadni a labdát és rúgni. Szögletnél pedig fejelni és rúgni is tudsz, attól függ merre lövi a gép. Amikor az ellenfél lövéshez készül akkor kapus vagy, és egy keretes sárga labda jelzi, hogy hova megy.
2012. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A múlt válaszirásomnál telefonon voltam. igen, a felettem lévő jól mondja. Focit lehet ketten is játszani, és vannak mini játékok is a kinect sports játékban,ha csak erről beszélünk (igen, megvan a játék.) A futás lényegében helyben történik ugye, de pl az akadályugrásnál úgy van, hogy:

Futsz, futsz, és amikor ott az akadály előtted, akkor helyben ugrasz és futsz helyben tovább.

Focinál pedig a védekezés, mint cselezés úgy történik, hogy ugye mig te átpasszolod a labdát az előtted balfékoskodó ellenfelen át a csapattársadnak, akit szintén te fogsz irányitani (kivéve akkor, ha netán egy barátoddal/családtagoddal játszol,ezesetben alul ki fogja irni a megfelelő játékosnak, hogy "Play!" vagy valami ilyesmi, jelezvén, hogy a jelenlegi játékost éppen ki irányitja. abban az esetben, ha az ellenfélnél van a labda, akkor ha esetleg későn rúgja be/passzolja a labdát, az egyik csapattársad, (akit most nem te irányitasz) kigáncsolja az ellenfeled, itt megint egy random kiosztás lesz, hogy érvényes, vagy érvénytelen lesz a gáncsolás, amennyiben érvénytelen, szabadrúgás, és ismét a kapus képességeidet kell igénybe venned. Viszont ha sikeres a becsúszás, akkor nyilván elrúgja a labdát, és itt legtöbbször a csapattárshoz kerül a labda.


a legtöbb szituációt leirtam.:)

2012. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huuuuuuu....Nagyon Szépen Köszönöm! :D :D :D Átélni másabb, mint olvasni, nagyon várom már...! De szerinted összességében jó??? Mert igazából így annyira nem tűnik jónak(a focira gondolok!)...Itt úgy lenne a jó, ha pl: fifában lehetne irányítani Ronaldot, és úgy mozogna a pályán,a hogy te..Vagy lehetne vicces dolgokat csinálni vele, hogy pl:lefekszik a pályán stb :D... És nem tudod, hogy ilyen játékok lesznek rá??? Mert úgy tudom, hogy star wars már van, és az már komolyabb dolog....!!! Engem a tenisz érdekelne nagyon... A Tenisznél mi a helyzet? Ott csak érzékeli, ha oldalra megyek, ne lehet egy helybe..!??? Én először Nintendo Wii-t akartam venni, mert a nintendo játékok mindig is a szívemhez közel álltak, de tán a Kinect a jövő...! Szerinted is jól döntöttem a Kinect mellett, vagy a Wii jobb választás lett volna???...(csak ugye ott az a baj, hogy gombokat kell nyomogatni, és csak a kezedet érzékeli...., a kinect meg az egész tested..) Szerinted összességében a kinect nagy élményt biztosít??? Mert, ahogy leírtad, egy picit másképp képzeltem el, de ezt át kell majd élnem...!!! A teniszt várom nagyon...! Ne hari, túl sok kérdést tettem fel, de hálás lennék, ha ezekre is ilyen részletesen válaszolnál!!! Nagyon Szépen Köszönöm, előre is!
2012. máj. 13. 18:35
 9/12 A kérdező kommentje:
A Köszönetem természetesen mindkettőtöknek is szólt A VÁLASZOKRA..! (Wemsical, és 13.16-kor , aki írta..)
2012. máj. 13. 18:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Még valami(tenisz) A kinectnél te mozogsz oldalra, vagy a gép viszi alapból oda a karaktert???Mert, ha a gép viszi, akkor lehet inkább jobban járnék a Wii-vel, mert ott a kézi irányítóval irányítom, és, akkor szinte nincs különbség..(és leaglább a kedvenc játékaimmal is játszhatok..Mario stb....)! Mert, akkor mi az értelme a kinectnél, hogy az egész testet érzékeli, ha nem lehet kihasználni???? Létszíves ezt még magyarázzátok el nekem... Köszönöm :D :D
2012. máj. 13. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!