Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztünk egy csajjal és...

Összevesztünk egy csajjal és félek, hogy felteszi a képeimet a netre. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Összevesztünk egy osztálytársammal, de nagyon csúnyán. Azt tudni kell róla, hogy egy igazi kis aljas csaj, aki játsza az atyaúristent, és azt hiszi, õ bárkit megalázhat. Facebookon láthatja a képeimet. Nincs fent sok fénykép, csak pár, de azok profilképek általában. Naomost ezek kösmzül egy csomón elég hülyén nézek ki, mintha valami buta, útszéli liba lennék. Igazság szerint nem vagyok ilyen, csak próbáltam jó profilképet csinálni magamról, de egyszerûen nem sikerül. Attól félek, hogy a lány felteszi a képeimet pl. Puruttyára, vagy Agyiszintre. Szerintem ezeket az oldalakat be kellene tiltani - mégis milyen ember lehet az, aki mások kifigurázásából próbál hasznot húzni? Most letöröltem minden képemet, amin rajta voltam, és profilképnek feltettem egy olyan fotót, amin csak a szemem van (szerintem szép kép lett, és elég anonim is). Ez gáz? Mit csináljak, hogy ne legyenek következményei a dolognak?

2012. máj. 12. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok? Ez az egész gyerekes mindkettőtöktől.

Ha ő büntethető korú, akkor feljelentheted. Én magam „áldozatként” nem tenném, röhögnék egyet, s annyi.

2012. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darkstreet válasza:
Szerintem csinálj pár normális facebook profil képet,hogy ha mással össze veszel akkor ne keljen le törölni megint a fényképeket!
2012. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy õ úgymond "vagány", pedig higyjétek el nekem, semmivel sem különb azoknál, akiket nap mint nap megaláz.
2012. máj. 12. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy agyald meg, bár ez utóbbi nem felbujtás akart lenni. de tényleg.
2012. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyerekes.Egyezzetek meg vele, hogy ne alázzon meg, mert ez tényleg teljesen gyerekes.
2012. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért csinálja ezt, igen, elég gyerekes. De tudjátok ő olyan, hogy ha elmesélsz neki valamit, előtted aztán jópofizik. De amint 3 méterre eltávolodsz, kiforgatja a szavaidat, és "picit" kiszínezve elmeséli másoknak, majd délután mehet is a sztori a Facebookra. -.-"
2012. máj. 13. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendes Róbert ötlete szerintem is célravezető lenne :D
2012. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja, nem lenne rossz ;D Megérdemelné.
2012. máj. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!