Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzak be új embereket...

Hogyan vonzzak be új embereket az életembe?

Figyelt kérdés
Extrovertált-szerű vagyok, de alacsony az önértékelésem, így nehezen ismerkedem, vagy ha csinálom,akkor is marad egy bizonyos távolság, amit nem tudok áthidalni. Míg látom hogy mások meg simán szereznek új barátokat akárhová mennek, szinte azonnal, hogyan csinálják?

2012. máj. 13. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Még ha mások élete könnyebbnek tűnik is, hidd el nem az. Amúgy csak úgy vonzzod az új embereket, ha kommunikálsz. Másképp nem megy sajnálom. :)
2012. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg csak beszélj,beszélj,beszélj és hogy miről? ezt én se tudom :/ de nem légy szomorú ha nincs téma akkor pletykálj valakiről az beindítja mindig! :))
2012. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!