Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magyarországi lakosok hány...

A magyarországi lakosok hány %-a CIGÁNY?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
8-10%
2012. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyi bevallások szerint ( volt egy ilyen felmérés ki vallja magát cigány származásúnak, és hidd el a mi községünkben sokan vannak) senki nem vallotta magát annak pedig a 90% az, úgy hogy valószínűleg országosan sincsenek valós adatok...
2012. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ország 20% biztos de szerintem több. L
2012. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most kb az ország 30 -35 % de ha továbra is igy szaporodmak ők és a magyarok egyre kevésbé 2070 kőrnyékére nem fog születni egyetlen tiszta magyar gyermek sem és ez nagyon elkeseritő egyre tőben vannak mi meg egyre keveseben
2012. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
magyarországon egymillió roma él. Ez az összlakosság kb. 10-11%-a. szóval kb. minden 9. ember cigány. És ezzel szerintem nincs semmi gond.
2012. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szentem pedig nem megfelelő mivel az ország neve az hogy Magyarország és nem roma ország vagy hasonló de lassan már nem is lesz "tiszta " magyar .

Ha jól tudom akkor olyan 850ezer bejelentett körüli roma van de ez mellett sok olyan van aki nincs feljegyezve vagy épp letagadja hogy roma vagy cigány lenne úgyhogy ez olyan 150000 körül lehetnek ami azt jelenti hogy körülbelül 16%-a mivel Magyarország lakossága nem 10millió hanem 980000 körül van de ez sem pontos adat .

2012. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!