Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől még kerülhetek a Mennyor...

Ettől még kerülhetek a Mennyországba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget kérnék!

Nekem egy olyan problémám van, hogy szinte mindennap, és van hogy egy nap többször is recskázok, és több nőről el is gondolkozom, hogy milyen lenne velük, viszont én keresztény ember vagyok, és utána mindig rosszul esik, amikor Isten szól hozzám. Ez bűn? Ettől még bekerülhetek a Mennyek országába?


2012. máj. 23. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem létezik mennyország, ezért nem para. De gyónd meg azért, az a biztos! :D
2012. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy létezik, és várom is már hogy ott legyek, de szerintem ez megakadályozza, nem?
2012. máj. 23. 17:18
 3/6 Strigi ***** válasza:

Ezt heteroszexualitásnak hívják. Amikor Isten beszél hozzád, és a meleg lehelete a nyakadat simogatja, és tudod, hogy a zsebében sem elemlámpa van - nem csoda, hogy rosszul esik! Én lekevernék neki egy jobbost. (rejtett poén)


Persze a Mennyországba még kerülhetsz, de max. egy nap múlva úgyis kijózanodsz, és újabb adag kell majd...

2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy napról-napra több és több kell. Tehát akkor nem akadályozza meg? Ettől még csinálhatom tovább amikor szükségem van rá?
2012. máj. 23. 17:29
 5/6 Strigi ***** válasza:
Ajánlom az American Dad (Amerikai fater) 2. évad 2. részét. Ha megnézed, utána magad is el fogod tudni dönteni, mi a helyes út!
2012. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen a bravó újság "Szerelem, szex, gyengédség" rovatába küldtek be ilyen kérdéseket. Biztos idő kell hozzá, míg valaki ilyet kitalál. :)
2012. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!