Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem az interneten keresztűl...

Vettem az interneten keresztűl egy használt western csizmát ami 41-es méret, az én lábam pedíg 42-es szerintetek tágul? Jó lesz még attól az egy szám eltéréstől?

Figyelt kérdés
Sajnos későn vettem észre a méretet.Amúgy nagyon jó állapotban van,most lett sarkalltatva,felújítva és csak 6500ft.Hol kapok már ennyiért?Egyedűl a méretben v.ok bizonytalan.Megvegyem?Néztem és a csizmák 60-70e.ft-tól indulnak árban,ami persze vadiúj,de mondom ez is fel lett újítva.Jövő héten venném meg.

2012. máj. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem akarsz ökölbe szorult lábbal benne járni, akkor ne vedd meg. Egyébként menj be egy cipő boltba, és próbálj fel egy 41-es cipőt, és meglátod, mennyire kényelmes. /Nem, nem fog egy számot előre fele tágulni a csizma./
2012. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát tágulni 100%, hogy nem fog. Az lehet, hogy nem fog annyira szorítani, nekem pl. 45-ös a lábam, de van olyan fajta cipő, amiben a 46-os is szorít valamennyire, meg van olyan is, amelyikbe a 44-es is teljesen kényelmes.
2012. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El lehet vinni tágításra cipészhez.
2012. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Majd egy pedikűrös le reszel a lábadból 1 méretet , a cipész meg ki tágítja a cipőt , lehet még a végén lötyögni is fog :D
2012. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!