Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinjak? Most a semmiérutá...

Mit csinjak? Most a semmiérutál ez a gyik tanár. áhh. Ez olyan unfair

Figyelt kérdés
irtam matekból dolit,és irtam jegyzetet azméletböl.ezt a bizonyos jegyzetet a füzetembe raktam.óra közben elkezdtem babrálni a füzetem,mer ideges voltam 1 rohadt kérdés miatt.a lap kiesett és a tanár következtetett,és beíta az 1est.Tz.mit csináljak kb 2 hét vam hátra suliból,és eddig stabil 4es voltam.Most 3mas leszek.és basztam a párizsi utat a barátommal,hacsak nem.javítok...de hogy? 3,4 vagyok azelött pedig kb 3,6-7 voltam amire tuti megadják a 4est

2012. máj. 31. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a nyelvtan tanárod.
2012. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okika,de matekról van szó:)
2012. máj. 31. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt milyen nyelven írtad? Mert nem tudom elolvasni, csak hasonlít a magyar nyelvhez.
2012. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,tudom a helyesírásom..mobilról írtam,feldúlt voltam,légyszi nézd el és bocsi ha ennyire zavar
2012. máj. 31. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj, de először tényleg azt hittem, hogy nem magyarul írtál, csak utána vettem észre, amikor már válaszoltam. :D


Hát nem tudom, talán ha csinálsz szorgalmit? Én úgy szoktam javítani év végén.

2012. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!