Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a XI. kerültei...

Undokalak kérdése:

Mit tudtok a XI. kerültei Ballagi Mór utcáról Budapestn? Jó a közbiztonság arrafelé? Normális környék?

Figyelt kérdés
Nemsokára Pestre költözök és találtam egy jó albérletet a XI. kerületi Ballagi Mór utcában, de nem ismerem a környéket. Tudnátok valamit mondani róla? Előre is köszönöm!

2012. jún. 2. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én most veszek ott lakást...
2012. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed a környékről? Feltételezem, hogy nem lehet olyan rossz, ha ott veszel lakást.
2012. júl. 1. 19:47
 3/25 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, a véleményem csak személyes benyomásokon és hallomásokon alapul. Az utca maga stratégiailag jó helyen fekszik, mert részben a 47-es és 49-es villamosok Csóka utcai megállója igen közel van, ugyanakkor maga az utca csendes, a lakosok is normálisak. A házak négy emeletes, 90 évnél is régebben épült Bauhaus téglalakások. Ezen a tájon van pár hajléktalan, de azok a budai Vár tövében is vannak, meg szinte mindenütt. A 47-es-49-essel pillanatok alatt elérhető a Kosztolányi tér-Móricz Zsigmond körtér, illetve a Belváros, valamint a Móriczon átszállva pl. a Vár is. Ugyanakkor a Kelenföldi Pályaudvar is közel van. Közel van egy színház, egy kávézó-kocsma, az utcában két talpas kocsma, meg egy élelmiszerbolt, de a Fadrusz utcai éjjel-nappali is közel, továbbá az Allée, rengeteg üzlet, edzőterem, stb.
2012. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. júl. 12. 21:54
 5/25 anonim ***** válasza:
Szívesen. Tanulni fogsz valahol a környék egyetemeinek valamelyikén?
2012. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Majd dobj egy mailt, ha beköltöztél. Esetleg sörözhetnénk (bár én valszeg valamikor késő ősszel tudok csak ott lenni).
2012. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jó hely, én szeretem! :) Bár nem épp a leggazdagabb emberek lakják, de legalább nem putri.:) Közbiztonság nagyon jó, van a Fadrusz utcainál közelebbi éjjel-nappali is, illetve a Szilágyi Pékség is sokáig nyitva tart.
2012. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hello, utolsó, te ott laksz? Ossz meg még infókat pls, én nem soká odaköltözöm:-).
2012. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Valaki infókat? Júliusban költözöm és kb. egy közelben lakót ismerek:-S.
2013. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyéb információ bárkitől?
2014. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!