Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerű de hatásos "önkínzási...

Egyszerű de hatásos "önkínzási" módszert keresek. Vmi tipp? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon hülye vagyok, nem azt cselekszem amit kéne tud valaki valamit ami itthon eszközökkel csinálható és hatásos? pl 10 skálán 9esen fáj? ja és nem annyira maradandó max 2,3 napig.
2009. júl. 1. 23:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Vágd fel az ereidet.
2009. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%
én amikor unatkozom piercingnek szurkálok lyukat:P vmelyikbe tettem is, de van amit csak kiszúrtam és hagytam beforrni:) Az öngyújtóval szórakozás is jó..egy kicsit a láng fölé tartod pl a kezed, de tényleg csak óvatosan csináld, nehogy baj legyen. Aztán régen olyat játszotunk haverokkal, hogy téptünk csalánt és azzal csapkodtuk egymást, közbe számoltuk ki bírja a legtöbbet xD
2009. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

első! azért annyira nem gond :D

második! igen az öngyujtó most jutott az eszembe azaz ezen godolkoztam....ehhez hasonlókra gondoltam..pengével már írtam az ujjperceimre :)

2009. júl. 2. 00:07
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

Csípesd meg magad egy darázzsal, de vigyázz mert a darázstámadás halálos is lehet. Egybe ha nem vagy allergiás viszont még nem halsz bele. Aztán ha fiú vagy akkor tudom javasolni a Puruttyát (puruttya. blog. hu) nah ott jó sok ökörség van mi jó kellemetlen lehet. Pl elemet dugdos a pasi a farkába. Bár én lány vagyok, nekem női mivoltomnál fogva nem tragikus a dugdosás xD, de gondolom a pasiknak fáj. aztén vannak még szexuális segédeszközök ilyesmikre, esetleg kerehetsz egy szadista partnert.:D

Azért vigyázz magadra... Nehogy rossz vége legyen...

2009. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
epilátor
2009. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%
Combizomgyakorlatok.
2009. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
cicicsipeszek (unisex), varrj gombokat a farkadra. először nekem is a csalán jutott eszembe. de ha van társad, akkor páros játékot is tudok. olyan, mint a piros pacsi. vagy az öklötöket teszitek össze és sóztok egymáséra (ha nem tudja elrántani), vagy van ennek egy másik változata, amikor nyitott tenyérrel messziről csapsz a másik kezébe. az oda-vissza fáj. én már a 3.-nál könnyekre fakadtam
2009. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
86%
Omg, ennek mi az értelme ?!! Ember, nekem is mostanába nagyon szar a kedvem, már eszembe jutott az öngyilkosság is (le is beszéltem magam róla - de még néha eljátszok a gondattal) - De bántani magad értelme nincs ...
2009. júl. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
80%

gondolom katolikus vagy, mert a biblia van tele mindenféle önsanyargatással.


miért is akarod ezeket csinálni?


beszélj orvossal!!!

2009. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
kapcsold ki a számítógépet :D
2009. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!