Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudod mennyire utálom, hogy...

Tudod mennyire utálom, hogy mindenki röhög a Világ végén?

Figyelt kérdés
Persze, mindenki azt mondja legelőször, hogy idézem: " a maják csak nem fejezték be a naptárt ". Itt nem csak a majákról van szóóóóó!! Nostradamus mi mindent meg nem jósolt, soroljam?: Hitlert, 2001.9.11-két is. ÉS MÉG EZT IS!!!!!!!!!!!!!!!!! Mért nem hiszitek el? Mondjuk az is igaz, hogy amikor az özönvíz felszáradt a Biblia szerint Isten azt mondta : " Többet nem söprök el mindent a Földről ". Mit gondoltok erről????

2012. jún. 6. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Évszázadok óta jósolnak meg újabb és újabb világvégét. Ha egy is igazi lett volna, már rég nem lenne élet.


A Biblia pedig olyan hiteles irodalmi mű, mint a Vámpírnaplók...

2012. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tudod mennyire utálom a hülye világvége-elméleteket terjesztő elmebetegeket?


> Mért nem hiszitek el?

Mert baromság.

Nem is tudom hány "világvégét" éltem már túl...


> Mit gondoltok erről????

Azt gondolom hogy 2013 januárjában visszajövök ide, és elküldelek az anyádba. Rendben?

2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na jó, kérlek fogalmazd meg a szavaidat oké? ez az oldal nem cigánytelep
2012. jún. 6. 16:49
 4/14 A kérdező kommentje:
és tudod mért esik ez duplán rosszul amit mondtál? azért mert tudod nem én tettem fel ezt a kérdést, hanem 1ik barátom aki vak oké? szóval be lehet fogni te idióte.....
2012. jún. 6. 16:50
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként meg mindenki abbban hisz amiben akar... nem kéne ezért mást cseszegetni, és tudod, aki megátkozik mást, az az átok visszaszáll rá... bunkó
2012. jún. 6. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

> nem én tettem fel ezt a kérdést, hanem 1ik barátom

> aki vak oké?

Hogy jön az ide hogy vak? Jó, tudom, nehéz lehet neki, de attól még hogy vak nem kell h*lyének is lennie.


> szóval be lehet fogni te idióte.....

Nem inkább az az idióta, aki elhiszi hogy jön a világvége, és hogy ezt megjósolták egy ókori civilizáció tagjai (akik úgy tudták hogy a föld lapos), meg egy ember aki a "jövőbe látott"?


> egyébként meg mindenki abbban hisz amiben akar...

Igen. De ha már megkérdezi mások véleményét hogy "miért nem hiszitek el", és valaki megmondja neki hogy azért mert értelmetlen irracionális baromság, akkor nehogy már neki álljon feljebb...


> tudod, aki megátkozik mást, az az átok visszaszáll rá... bunkó

Én nem átkoztam el senkit.

Annyit ígértem, hogy a "világvége" után az összes hiszékeny idiótát aki azt terjesztette hogy "jön a világvége, a maják is megjósolták" elküldöm a p*csába.

2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Bibliát hagyjuk, annál nincs nagyobb logikai bukfencekkel teletűztdelt olcsó népmese.


Azért nem hisszük el, mert baromság. 2000-es világvégét is túléltem.

Egyébként a maják másképpen számoltak, és ami ő szerintük 2012, az nálunk már rég elmúlott.


Nostradamus-ba meg mindent bele lehet magyarázni, 9.11 meg nem akkora tragéia azért, mint egy világvége vagy világháború. Az USa kormánya felrobbantotta azt az épületet, és így ürüggyel mehettek oljarért. PONT!

2012. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
BIBLIA........PFfffff...........
2012. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De én még a 2013-as Tomb Raidert ki akarom próbálni, úgyhogy ne legyen. :P
2012. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.


/Albert Einstein./

2012. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!