Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban tényleg annyira...

Németországban tényleg annyira jól lehet keresni, mint ahogy én azt hallottam valakitől, vagy csak szépítve van a dolog?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

mit jelent a szép?kezdésnek ezer euro kb,utana többet.

sz.rba vannak ott is ,csak még mindig magasabb szinvonalon élnek.

2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2000 euro-t hallottam mosogatásért.
2012. jún. 8. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A bevándorlók szar munkákat kapnak, de még azokkal is jól keresnek.Az első válaszoló talán Magyarországot szeretné szépíteni azzal, hogy külföldön is szar.
2012. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet a németeknek szar munka a mosogatás,nekem nem lenne az! Főleg,ha többet keresnék vele,mint itt MO-on!! Kár,hogy nem beszélek németül...Bár kezdek gondolkodni,hogy elkezdem tanulni...
2012. jún. 9. 11:41
 5/6 A kérdező kommentje:
A fizetés átlagban 1200- 1800 euró között van Németországban állítólag.
2012. jún. 11. 12:29
 6/6 anonim válasza:
Mosogatásért 2000 euró lehetetlen, átlagosan 7-8 euró az órabér én napi 8 órában 6.7 órabérrel vagyok egy szállodában,Stuttgartban. Ha heti 6 napot dolgozom minden héten akkor havi 1280 eurót keresek. Viszont ahova először mentem ott 8 eurót ajánlottak volna óránként, csak nem volt elég "szakmai gyakorlatom" (a mosogatáshoz mi a f***nak) ott ugyan ezzel a szisztémával olyan 1600 kerestem volna,de nem bánkódtam mert abból még adóztam volna,a mostani fizumból viszont már nem kell.
2012. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!