Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék barátkozni? Jó...

Hol tudnék barátkozni? Jó haverokat vagy esetleg barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nincsenek nagyon barátaim, a legjobb bnőm elköltözött szüleivel:/ barátkoznék..
2012. jún. 10. 23:09
 1/5 anonim válasza:
Hát ez tőled is függ, hogy mennyire vagy barátkozó típus, csendes típus vagy-e, mennyire vagy közvetlen és mennyire szeretsz társasági életet élni, mennyire jó a kommunikációs készséged. Meg persze attól is, hogy a körülötted lévő emberek milyenek, akarnak-e barátkozni veled, vagy akarsz e te velük. Ajánlatos mindenképpen azokkal barátkozni akik a közeledben vannak, de még nem próbáltál velük komolyabban beszélgetni. Ez sajna másképp nem megy, magától nem fog megoldódni neked kell tenni érte. Kommunikáció és azonos érdeklődési kör az alap ha jó barátságot akarsz kötni. Ha meg nem akarsz a körülötted lévőkkel ott vannak a társkereső oldalak ahol is rejtet néven beszélgethetsz másokkal akár barátokat is szerezhetsz (pl. Chat.hu), az sem rossz, de az olyanok jobbak akiket személyesen is ismerhetsz. Nos hát sok sikert hozzá.
2012. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen a választ. Amúgy nagyon nyitott vagyok, jó a komunikációm is persze :D Csak amilyen körbe mozgok nem a legjobb. Suliban 1 lányosztálytársam van vele elvagyok de.... nem az én stilusom, szóval nehéz.
2012. jún. 11. 00:10
 3/5 anonim válasza:
Akk marad a net. :) Ott biztos találsz hasonló érdeklődéssel bíró embereket.
2012. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háát lehet..
2012. jún. 11. 16:16
 5/5 zusomJe válasza:

csak a neten ne! abból jó nem sül ki.

keress valami sportot, hobbit, bármit ami tetszik, ott majd lesznek új emberek, új társaság.

Neten a 12 évestől a 62 évesig csak dugni akarnak majd.

2012. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!