Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a cvcyclone...

Ismeri valaki a cvcyclone nevű munkaközvetítő céget? Neten semmi használhatót nem találtam róluk.50 font fejében állítólag több ezer külföldi szállodának elküldi a rendszerük a CV-met. Semmit nem tudok róluk, így nem nagyon tudok megbízni bennük.

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 23:23
 1/1 anonim válasza:
Én is ezzel a bajjal küszködöm. Sajnos semmit nem tudtam meg róluk. Kértem tőlük egy telefonszámot akivel fel lehet venni a kapcsolatot, de a válaszlevelükben meg sem említették a telefonszámot, csak egy skype nevet kaptam. Végül is ott is lehet beszélni, de az egy kicsit kötött és ez a titkolózás már egy kis gyanakodásra adhat okot. Nem tudom nézted e azt az oldalt ahol ugyan ez az önéletrajzküldés van és még a neve is hasonlít. Ott személyesen a honlap tulajdonosával veszik fel a kapcsolatot és ő intéz mindent. Ott mindig kint vannak a frissen kijutottak levelei is az oldalon. Itt még az sincs. Ezt is kérdeztem attól a lánytól aki válaszolt a leveleimre, hogy hol tudok utána nézni azoknak akik már kijutottak, de valahogy erre is el felejtett válaszolni. Olyan dolgokat írt amit nem is kérdeztem. Az a baj nekem azzal a másik hasonló oldallal, hogy nagyon drága. Ezért kezdtem el én is nézegetni ezt az oldalt. Fel akartam tenni ezt a kérdést egy másik oldalon is, de letiltották, mert nem egyezik a szabályzatukkal. Ha valamit megtudsz légyszi szólj, én is szólok.
2012. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!