Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg? (lent)

Hogy találhatnám meg? (lent)

Figyelt kérdés
Június 16-án (múlt hét szombaton) együtt utaztam egy sráccal a vonaton. Másnapra megbeszéltünk egy találkát, de én nem tudtam elmenni. Telefonszámot sajnos nem cseréltünk... Nem sokat tudok róla.. Vajon van rá esély, hogy még egyszer összefussak vele? Szerintetek egyáltalán érdemes megpróbálni, hogy megtaláljam, és ha igen, akkor hogyan??

2012. jún. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

nagybátyám New York ban a Central park ban ismerkedett meg élete szerelmével, aki mint kiderült tőle 1 háztömbnyire nőtt fel, Veszprémben, ugyan abban az időben, mégsem találkoztak addig soha...

tehát esély az biztosan van rá...:)

2012. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, van esély, de mégis hogyan próbáljam meg megtalálni?? Ötletek?
2012. jún. 20. 19:09
 3/7 wml90 ***** válasza:
ha 1x 1ütt utaztatok, akkor talán legközelebb is 1ütt fogtok. amúgy az nagy előny ha tudod a nevét.. ha meg semmit nem tudsz róla, akkor miért akartatok találkozni? oO hmm xd szal a lényeg ha tudod a nevét, akkor meg fogod találni.
2012. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a keresztnevét tudom, sajnos.. Az az igazság, hogy teljes nevén mutatkozott be, de a vezetéknevét én hülye elfelejtettem..
2012. jún. 22. 12:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Bejöttünk egymásnak, mi másért... Egyébként pedig tudom melyik vonat volt, honnan hová ment, mikor, milyen nadrág volt rajta, milyen táskája volt, és hogy mit csináltunk az úton. Jól van, ez nem sok... igaz.. de szerintetek mehetek ezzel valamire??
2012. jún. 22. 13:26
 6/7 anonim válasza:
Nem marad más, egyesével nézd át az adott város összes "Zoliját". Persze ha tudod hol lakik. De ez nem túl hatékony. :D
2012. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Plakátold ki a vonatállomásokra, hogy bocs hogy nem mentem el...na jó ez talán kicsit filmbéli.

Igaza van az előzőnek, keresd meg az összes "Zolit" és lehet beugrik a vezetékneve is.

Vagy utazz vonaton ezután is..szerintem is találkozni fogtok még!

2012. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!