Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki használ anti-sudoricát...

Ki használ anti-sudoricát extrém illetve normál izzadás ellen? És hogy mennyi ideje használja!?

Figyelt kérdés
Azért érdekel ugye, mert sokak szerint egy idő után ezek a szerek semmit sem fognak érni.Eseetleg az is érdekel, ha valaki hosszabb ideje használ más izzadásgátlót:pl certain dry, odaban (más erős izzadásgátlót nem ismerek), azok használnak--e? És hát ezzel kapcsolatban is,hogy megállt -e egy idő után a hatásuk.!?..
2012. jún. 24. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én idén tavasszal vettem másodjára .... Tényleg csak így tavaszra és nyárra ajánlatos, mert nálam úgy van ,h a szervezetem megszokja és télen minimalis az izzadás. És mivel káros ezért gondolkodom felkenjem e......de aztán meg jön a gondolat az izzadásròl....
2012. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok ,az antisudoricarol irtam. És igen, használ.
2012. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó hazsnálni nekem is használ perfektül..Még annál is jobban. Csak nekem picinyke hyperhidrózisom van a hátmon. Értsd: Izzad ha kell hanem...20 fokban is.Ömlik szegénykéről a víz. Tudom az anti sud nem épp arra való,de így iylen hátizzadással nem lehet élni. És hát segített rajta. Végre hordhatok hátizsákot kora tavasszal is. Persze megizzadt az hátizsák nélkül is. Na meg hát a sex...Csurom vizes háttal? Kár ,hogy nem nő vagyok, akkor csak feküdnöm kellene...na szóval most be vagyok rosálva, hogy egy idő után elmulik a hatása.
2012. jún. 24. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm... Èrtem. Mondjuk ez személyfüggő,h kinek meddig használ.
2012. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sztem ne legyel 'berosalva'! probalkozz! van, akinek megszokja a szervezete es van, akinek soha.. ami a legfontosabb, hogy akkor hasznld csak ha kell, ha erzed, hogy az elozo felkenesnek gyengul mar a hatasa.. ne hasznald tul sokszor es ne kenj fel tul sokat! egyebkent a bionsent probaltad mar? a spray verziot, amit vizzel kell feltolteni.. nekem mindenem izzad konkretan es en az SA-t hasznalom a honaljamra es a boinsent pedig a tobbi testreszemre.. tobbnyire kivalloan mukodik.. sok sikert!
2012. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsokat. Bionsent még nem,de ki fogom, mert tényleg nem akarom ezt az antisudot felkenni más testrészemre,mert túl erős...Már 3 napja kentem vele magam utoljára,és még mindíg semmi izzadás..lekopogom.

Viszont akinek más nem segített,sztem arcon is simán bepróbálhatja. Nekem nem csípett, nem száradt ki a bőröm stb...Csak hát ugye az alumínium, ami egyesek szerint káros,mert tüdőrák. Én ugy döntöttem szarok a tudőrákba, ha nincs más megoldás,mert így nyáron én otthon gubbasztani tuti nem fogok az tuti.!

2012. jún. 25. 13:43
 7/7 anonim válasza:
Ne is! :) Elvezd a nyarat zavartalanul! :) amugy sztem ez a 'jajaj, az aluminium rakot okoz, vigyazz! vigyazz!' tok nagy hulyeseg, tul van spilazva.. Nyilvan nem tul egeszseges, de nem gondolom, hogy az izzadas gatlasa onmagaban, barmilyen formaban egeszseges lenne, de ugye muszaj! Es agyebkent egy csomo 'atlag embernek' szant izzadasgatloban is van alu. Amugy, ha van idod, nezz utana az odaban-nak, kb. ugyanaz, mint az SA, csak sokkal dragabb, es ok a honlapjukon bizton allitjak, hogy nem okoz rakot, van hozza ertelmes magyarazat is! egyeblent meg a levego is rakot okoz, meg kb. minden, szoval akkor ne csinaljunk semmit?! en ugy vagyok vele, hogy inkab kenegetem es meghalok elobb, de legalabb az ameddig eltem nem volt elviselhetetlen a non-stop, ok nelkuli izzadas miatt.. egyebkent lany vagyok, uh igy meg foleg :)
2012. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!