Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy: "i just...

Mit jelent az hogy: "i just met you, and this is crazy"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mit jelent, de ugye ezt angol nyelvet használó országokban akkor szokták használni, ha egy lány találkozik a fiúval, vagy fordítva. Lefordítva azt jelenti, hogy: csak találkoztam veled, és ez örültség, valami ilyesmi. Nos ezt az angol nyelvet használók egymás között hogy értelmezik? Hogy tegyükfel ismeretlenbe találkozik egy fiú egy lánnyal és azt mondja neki hogy: csak találkoztam veled, és ez örültség, ittvan a számom majd hívj fel, és elmennek egymás mellett, vagy mi?
2012. jún. 27. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"just" - épp(en)


Még csak most találkoztunk. Épp most találkoztunk. Pont most találkoztunk.


...de itt a számom, esetleg hívj fel.

2012. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy szám szövege, valójában azért nem mondogatják ezt egymásnak az utcán :P

Egyébként meg az "I just met you" ebben az esetben úgy fordítandó, hogy "Épp csak most találkoztunk" "Még csak most találkoztunk" stb... Ahogy az Egyeske is mondta.

2012. jún. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!