Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek neki?

Mit készítsek neki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel összevesztünk, pontosabban Ő mondta meg nekem 2 hónappal ezelőtt, hogy már nem akar velem barátkozni, és találkozni sem. Nagyon rosszul esett ez Nekem, hiszen én nagyon szerettem Őt, és amúgy Ő is szeretett Engem mindaddig, míg meg nem látta az ujjamon egy BFF-gyűrűt amit az egyik osztálytársamtól kaptam, mert neki is Én voltam a legjobb barátnője. Nem tudom igazából, hogy mit csináljak, mert nagyon hiányzik, és én próbáltam kibékülni vele, de nem sikerült...Amúgy kérdeztem tőle, hogy megbántottam-e valamivel, de ő csak folytatta a "lerázást"...

Aztán ma reggel eszembe jutott, hogy miért nem készítek neki valami ajándékot.De viszont fogalmam sincs, hogy mi legyen az. Erről is szólna a kérdésem, hogy mit készítsek neki, hogy esetleg ki is béküljünk? ( Jó tudom, hogy én ismerem, és Ti nem, és nem biztos, hogy tudtok segíteni, de ha valakinek van egy jó ötlete akkor írjon ide légy szíves!!! A válaszokat előre is köszönöm!!


2012. júl. 7. 10:54
 1/1 2xSü ***** válasza:

Szerintem semmit. De komolyan. Egy barátság két emberre tartozik. Ez nem verseny. Ha valaki a barátom, az független attól, hogy van-e olyan barátja neki, vagy nekem, akit sokkal inkább tart, tartok barátnak.


Van 4-5 barátom, akit igazán barátnak tartok, nem csak havernek. Persze van, akivel gyakrabban találkozom, van, akivel nem annyira. Rangsorolhatnám őket persze, de ennek max. akkor van jelentősége, ha társaságról van szó, és felhívom valamelyiket. Nekik is vannak barátaik. Persze hogy vannak. Sőt biztos, hogy nem mindegyik tart a legjobb barátjának. És? Attól még barát és attól még segítjük egymást, együtt vagyunk időnként.


Szóval ez az Best Friend Forever egy kb. óvodás szintű dolog. Eleve hülyeség ilyet adni, elfogadni. Hogy ki mennyire örök barát, azt nem a szavak, hanem a tettek igazolják… Majd idővel, mondjuk 20 év távlatából. De ha a barátodnak pusztán ez elég volt ahhoz, hogy megszakítson veled minden kapcsolatot, akkor nem is igazi barát. Keress olyan embert, aki érted van veled együtt, aki még egy nagyobb, valós konfliktus ellenére is barátod tud maradni, aki nem versenyez a barátság kérdésében.


Ha nagyon-nagyon fontos a kapcsolat számodra, akkor küld el neki a gyűrűt, vagy egy videót arról, hogy megsemmisíted. Ha erre meg a másik barát rág be, akkor úgyis mindegy. Ha annyira nem empatikus egyik sem, hogy bizony lehetsz te két ember barátja is, sőt legjobb barátja is, akkor a fene megette azt a nagy-nagy barátságot.

2012. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!