Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 75 éves bácsi 25 éves lány?

75 éves bácsi 25 éves lány?

Figyelt kérdés

Èn vagyok a lány. A történet úgy kezdödik, hogy 2 hónapja a testvéremmel elmentünk egy hétre Barcelonába. Az utolsó nap reggelén egyedül mentem be a belvárosba. Magamat fényképeztem éppen, mikor odalépett hozzám egy bácsi, és megkérdezte, hogy akarom-e, hogy csináljon rólam képet. Mondtam, hogy igen. Ez délelött 10 kor történt, délután 5 ig beszélgettünk. Kiderült róla, hogy újságíró, idegenvezetö, fényképész. Végigkalauzolt az egész városon, olyan helyekre bevitt, hogy csak néztem. Delután megkérdezte, hogy van e programom estére, mert ha nincs, akkor meghívna vacsorázni. Igent mondtam, mert a bácsi nagyon kellemes társaság volt! Félreértés ne essék, nem volt semmi jele annak, hogy mondjuk tetszem neki, meg ilyenek, vicces is lenne szerintem, ennyi év korkülönbséggel. Elmentünk vacsorázni, egy elegáns helyre, ahol mindenki ismerte, jött a tulaj is üdvözölni. Jól telt az este,igazi gentleman volt az öreg. 3 órát töltöttünk el vacsorázással, borokat kóstolgattunk, utána még sétáltunk egy kicsit, majd elbúcsúztunk egy öleléssel. Megköszönte, hogy fényt vittem a napjába, én megköszöntem az idegenvezetést. Másnap reggel hazarepültem. Azóta is tartjuk a kapcsolatot. Telefonon, sms-ben. Már többször is említette, és ma megint megpendítette, hogy vissza kellene mennem Barcelonaba, ne foglalkozzak semmivel, csak menjek el 1-2 hétre, és elmegyünk Tenerifére, meg megmutatja Spanyolország legszebb helyeit. Nagyon szeretem Spanyolországot, imádom a nyelvet, angolul és spanyolul is beszélgettünk.

Kérdés: Lehet, hogy ö nöként néz rám? Mert én kb. úgy nézek rá, mint a nagypapámra.

Lehetséges, hogy csak a társaságom kedveli, lehet barátság köztünk?

Akiknek elmeséltem, egy része azt mondta, h tuti nöként néz rám, nem számít, h 75 éves. Azt is mondják, h özvegy és pénzes, gyereke nincs, használjam már ki az alkalmat.

Viszont azt is mondták, hogy valszeg csak magányos, és pusztán élvezte a társaságomat, ahogy én az övét.

Engem a pénz nem érdekel, az, hogy nagyon gazdag stb az vacsora közben esett le, egész addig csak Barcelona nevezetességeiröl beszélt, és az én életemröl kérdezösködött.

Most arra gondoltam, hogy nem-et mondok, mert félek attól, hogy mégiscsak nöként néz rám, és azt nem szeretném. Viszont megbántani sem szeretném, kedves volt nagyon és udvarias, megnyerö személyiség, olyan volt mintha egész életemben ismertem volna. Nem is értem...

Ti mit gondoltok? Normális válaszokat légyszi...



2012. júl. 8. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aranyos pótnagypapa, kedves kislány viszony csak a romantikus filmekben létezik. Fickós még az öreg, látta, hogy kedveled. Újságíró-fényképész? Ó, kedves, a legnagyobb csajozós pasifajta! Ismerek én olyat ,akinek 80 év fölött született gyereke.
2012. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nőként néz Rád.De a szexhez két ember kell.Nem hinném,hogy erőszakoskodna.Ahhoz túl ismert,ahogy írtad.
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt jól megmondtad... lehet, hogy igazad van.

Jöhetnek még hozzászólások...

2012. júl. 8. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi? Szex? Jézusom, az ki van zárva...

Szóval szerintetek esélytelen, hogy csupán úgy kedvel,mint az unokáját, és emiatt akar elinvitálni magához?

2012. júl. 8. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Öreg ember nem vén ember. Szerintem simán nőként tekint rád.
2012. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A helyemben mennétek vagy nem?
2012. júl. 8. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány éves, ő is csak férfi. Amikor ennyi idős voltam, mint Te, én is elhittem, hogy a férfiak csak barátkozni akarnak velem, és hangoztatták is, hogy ők nagyra értékelik a barátságot. Persze azért a valóságban emögött mindig lapul egy kis hátsó szándék, hátha összejön valami más is. Sok férfi nem akar ajtóstul rontani a házba, de azért a kínálkozó alkalmat egyik sem hagyná ki.

Ha a szexet nem találod elképzelhetőnek vele, akkor inkább ne menj. Barátság férfi és nő között nem létezik.


Én már 35 vagyok, a személyiségem csak érdekesebb lett az évek során, mégsem akarnak már velem férfiak barátkozni, holott húszonévesen rengeteg jelentkező volt még.

2012. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen, azt hiszem igazad van, nem én vagyok az ö embere.
2012. júl. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!