Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érezted már úgy hogy annyira...

Érezted már úgy hogy annyira örülsz hogy az már fáj? Minek örültél ennyire? A fájdalmat nem úgy kell érteni mint ahogy egy seb fáj. Nem tudom megfogalmazni hogy milyen érzés.

Figyelt kérdés
Velem volt már ilyen. Nekem a legnagyobb álmom az hogy megtanuljak koreaiul és amikor megkaptam a koreai nyelvkönyvet magyarul és majdnem kibújtam a bőrömből.Azért jó érzés volt:)
2009. júl. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Felvettem a diákhitelt, és amikor 1összegben megjön, és arra kelek fel reggel hogy az sms vár hogy mennyi pénz van a számlámon, sírni tudnék a boldogságtól. Olyan gyerek voltam akinek nem lehettek kívánságai, nem lehetett véleménye, szép cipője, új kabátja. Most az egyetemen életemben először érzem azt hogy nem ember vagyok és nem kell éjszaka tescoban polcot pakkolnom, nappal meg suliba járnom ahhoz, hogy tudjak venni magamnak cipőt.

Végre nyugtom van egy kicsit!

2009. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először érzem azt hogy ember vagyok. Bocsánat, egy plusz "nem" odacsúszott.
2009. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!