Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy embert kéne megtalálnom...

Egy embert kéne megtalálnom az interneten?

Figyelt kérdés

Egy embernek (magánszemélynek) (konkrétan eladónak) kéne megtalálnom az internetes profilját vagy hogy egyezik e az általa megadott adatokkal az interneten találtakkal.

Megvan a telefonszáma, a címe, a neve, a bankszámlaszáma stb.

Csak azt kéne kideríteni hogy ezek a címek valóban hozzá tartoznak e?

Kerestem a t-mobilos "telefonkönyvben" de semmi. A telefonja kicsöng szóval igazi.

A címe valódiságára lennék kíváncsi, milyen módon tudom ezt kideríteni? Esetleg bankban az utalásnál le tudom kérni az adatait?



2012. júl. 15. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt a rendőrök tudják megoldani, de ahhoz vagy olyan ismeretség kell, vagy valami bűntettet kell, hogy elkövessen, hogy kinyomozzák. ezt így ilyen formában magánszemélynek nem lehetséges.
2012. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bank nem fog adatot kiadni. a nemzetközi tudakozónál próbálkoztál már? 11824 a hívószám. talán a tudakozó megmondja, a címet is. vigyázz nehogy az utalásodkor internetes csaló áldozata legyél. van a csalókból bőven. olx-en, jófogáson, vaterán. inkább utánvéttel vásárolj tőle. igaz akkor is átverhet, féltéglát küld a csomagban, nem amit megrendelsz tőle. levelezést rögzítsd writer-ben, hogy ki tudd nyomtatni és a rendőrségre vinni, ha átverés lesz.
2014. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!