Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális (vagy ciki), ha egy...

Normális (vagy ciki), ha egy 12 éves lány melltartót hord?

Figyelt kérdés
Már fejlődnek,és a top az szorít, a melltartó épp jó rám, de az osztálytársami közül csak 1 lány hord, de ő is csak azért mert ő testes.Szóval a töbi lány most azt hihetné hogy csak azért hordom mert nagynak érzem magam ,vagy azt hiszem hogy igy sokkal nagyobbnak tűnök, pedig nekem csak ez a kényelmes, és ezért hordom!

2012. júl. 20. 13:08
 1/8 anonim válasza:
normális! mert ha nem hordasz látszodik a mellbimbod és a fiuk gunyolodni szoktak ezen!!! szerintem nyugodtan nem lesz töle semmi baj!!
2012. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak tesire veszek fel (nem szivacsosat mert idegesít a pántja) szerintem normális egyáltalán nem "ribis" vagy ilyesmi de az már gáz ha kilóg a pántja :) 13/L
2012. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a sportmelltartót ajánlom ! ;)

Mert ha normális melltartót fogsz hordani felnőtt korodra lógni fognak a melleid ! ;)

2012. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális :)
2012. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha szükséges van rá akkor miért lenne ciki? Ha nincs akkor viszont semmi értelme.
2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a toppot ajánlanám ennyi idősen.
2012. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok és topot hordok a mi osztályunkba csak 2-3-lány hord de nekem azt mondták hogy az én méreteimhez már kell hordanom de félek hogy ki nevetnek !!
2012. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen normális,de inkább sportmelltartót ajánlok.
2014. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!