Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet sokszorosítani egy...

Hogy lehet sokszorosítani egy fekete-fehér régi fényképet?

Figyelt kérdés
Na egy családi fényképről lenne szó és le szeretnénk valahogy másoltatni.Normális válaszokat kérek.

2012. júl. 20. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted? milyen fénykép? egyébként, szerintem beskanneled, majd kinyomtatod, esetleg előtte paintba vagy valahol javítasz rajta valamit, stb...
2012. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Laci8519 válasza:
100%
Be kell szkennelni és utána ki lehet nyomtatni ahányszor akarod. Én legalábbis így szoktam. Ja és fotónyomtatóval persze.
2012. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fénymásoló?
2012. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Beszkenneled, aztán Photoshoppal lehet a minőségén javítani, ha esetleg szükséges. Csak ahhoz olyan ember kell, aki valamennyire ért is hozzá.
2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én szívesen segítek neked, utána már csak majd ki kell nyomtatnod,fotónyomtatóval, fotópapírra... azt meg számítástechnikai és írószer-papírboltokban tudsz pénzért vásárolni, vagy esetleg munkahelyen csaklizni(ha engedi a főnök a maszekot,korlátozott mértékben persze, nálunk nagyon ritkán,de korlátozott mértékig engedélyezett. :)
2012. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Profi szakember vagyok, küldtem privát üzenetet.
2012. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beviszed egy fotóshoz, ott is tudják neked sokszorosítani. Meglepődnék, ha volna olyan hely, ahol ma erre nincsenek berendezkedve.
2012. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy beszkennelem, photshoppal kis retus, karceltűntetés, ha hibák vannak, azokat kivesszük, ha szükséges, akkor körbevágjuk stb.

Aztán nagyon jó minőségű digitális nyomdagéppel kinyomtatom.

Akár egyet is.


üdv


egy nyomdász, DTP-s, reprográfus

2012. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!