Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van cikis menstruációs élményed?

Van cikis menstruációs élményed?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?

2012. júl. 20. 14:36
 1/6 anonim válasza:
Nincs
2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajajj de még mennyi ...

A suliba nagyon sokszor átáztam mert nekem 2 óráig kb. 4 db betét kellett mert olyan vagyok mint a Niagara és hányszor haza kellett küldenie az ofőmnek . :/

2012. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ismerő a helyzet
2012. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kirándulás volt,akkor még nem voltam olyan tapasztalt 2. napon járhattam akkor a legerősebb. Reggel cseréltem betétet,és máskor nem. Egyszer csak hallom,hogy csúfolnak,hogy beszartam.. Még szerencse,hogy az ofőmnél volt betét..
2012. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is mindig ettől parázok, de eddig éppen hogy csak megúsztam, vagyis már nem látta. csak én...:S pf...
2013. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
visszatekintve részemről nagy hülyeség volt de nekem volt hogy egy napra úgy nézett ki a bugyim h már vége van de 1 nap kimaradás után megjött és csak zsepi volt nálam ami nem védett annyit tehát átáztam amit a táskámmal próbáltam takargatni hazafelé meg az volt a szerencsém hogy hosszú kabátban voltam ami eltakart ..:S
2013. febr. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!