Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érhetnék el nagyobb...

Hogy érhetnék el nagyobb nézettséget a facebook oldalamnak, vagyis több lájkot?

Figyelt kérdés

Az összes ilyen gagyi idézetes oldalnak 20-30 ezer lájkja van némelyiknem meg még 10szer ennyi...én próbálok beindulni egy oldallal de 570 lájknál nagyon megakadtam, és nem megy előlrébb, pedig nem copy paste valami idézetes oldalról vagy ilyesmi...

Egyszerűen nem értem hogy kapnak ezek a 13 éves kislányok által létrehozott idézetes izé ennyi lájkot...mit csinálnak? vagy mivel szerzik? vagy én mivel szerezhetnék?



2012. júl. 31. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felhúzzák egymást. Csinálnak valamilyen nyereményjátékot, például szépségversenyt. Sok lány szinte esedezik azért hogy körülrajongják, így nevezi magát. Bekerülési feltétel hogy terjesztik az oldalt, vagy meghívnak maguk mellett még X rajongót az oldalhoz.

Vagy linket cserélnek, ma láttam egy olyat, hogy 20 percig kirakja egy ki oldal linkjét is, ha szerez 5 rajongót hozzá.


Nem is tudom csinálnak-e valami mást a nyáron a lányok, úgy látszik hogy csak a Facebook-biznisz megy meg az oldal építése.

2012. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó elismerem nekem nincs erre annyi időm hogy éjjel nappal ezt csináljam...
2012. aug. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!