Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért végez rengeteg keresztén...

Miért végez rengeteg keresztény önkielégítést, amikor a Bibliában meg van írva, hogy bűn?

Figyelt kérdés
Ezek szerint Ők nem élnek igaz hívő életet? A Biblia az önkielégítést tisztátalanságnak nevezi.

2012. aug. 4. 01:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A házasságon kívüli szexuális kapcsolatot is tiltja a Biblia, mégis sokan csinálják. Szerintem meg az az állítás hogy "az élet rövid, éljük ki minden percét" egy hülyeség! Úgy mint az is hogy ha bűnt követünk el Idten úgyis megbocsáltja. Nem ebből kell kiindulni, hanem abból hogy ne kövessünk el bűnt! Ha mégiss megtörténik, Isten meg tud bocsáltani!
2012. aug. 4. 21:07
 12/19 Animegirl ***** válasza:
79%
Húúú te valami irtó vaskalapos alak lehetsz...A vallás amúgy is butaság. Mindenki hisz valamiben és kész. Nem kell más dolgába beleütni az orrunkat.
2012. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hidd el fiatalabb vagyok nálad...csak kiváncsi voltam hogy mennek ezek a dolgok ma a "keresztény" világban..
2012. aug. 5. 00:20
 14/19 Animegirl ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Hát azért láthatod manapság nem tartják be szigorúan a Bibliát. Bár a többiről én nem sokat tudok
2012. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
18 alatt...igazad van...sajnálatos módon sok ember mondja magát kereszténynek. Pedig nem azok. Nem mintha annyira jó dolog lenne a templombajárás de akik mennek rendszeresen azokat érdekli az Úr. De sajna sok keresztény templomba is csak minden másnap jár...karácsony és húsvét másnap : D
2012. aug. 5. 13:03
 16/19 Animegirl ***** válasza:
18 alatti vagy és ilyeneken gondolkozol?? :O Nagyon unatkozhatsz nyáron :D
2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
46%
Ha el is követi a bűnt, azt csak is azért van, mert beengedi az életébe a tisztalanságot, pl. Tv, mozi, szórakozóhely, nagybetűkkel Internet és Facebook! Ez ellen csak úgy védekezhet ha megbánja a bűneit, kér imát a szabadulásért, és minden nap megfeszíti az Ó emberét + kéri Jézus vérét az Ő szemeire és elméjére és kerüli az olyan filmeket vagy netes oldalakat vagy facebook-ot, ahol olyan képek vannak fent ami arra készteti, hogy megtegye újra és újra azt a bűnt. A szabaduláson kívűl az is szükséges, hogy megutálja azt a bűnös cselekedetet!
2012. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled!! Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 10. 22:49
 19/19 anonim válasza:

Én is szoktam.Sose volt barátnőm.De nem ezért.Egyszer kipróbáltam,néha szoktam.Nem lehet elnyomni mindig a

nemi vágyat.Nőkkel amúgy se találkozok.Amikor meg meglengettem 2 mázsát meghaltak.Én valami sátán is vagyok?

:)Túl sok hoki viszont félrevezet.

2013. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!