Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan írják azt, hogy vámpírok...

Bog:)lárka kérdése:

Sokan írják azt, hogy vámpírok meg ilyenek és ezekben a vámpíros dolgokban mennyire hihetek vagyis szerintetek léteznek vámpírok és akik azt mondják, hogy azok azt most elhihetem? Várom a válaszotokat és véleményeteket!

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincsenek se vámpírok, se vérfarkasok, se semmi ilyesmi, és ha lennének is, nem írnák ki ilyen nyilvános oldalakra, mert a Szerzet Integráló Program értelmében úgy kell beilleszkedniük a társadalomba, hogy az ne vegye észre a létezésüket. (bocs, hogy ilyen összeszedetlen, csak nagyon kimerített a múltheti telehold.)
2012. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fairi1 ***** válasza:

Mennyire hihetsz benne az a saját döntésed. Ám ha józan paraszti eszedre hallgatsz, akkor fel fog tűnni, hogy a többség valamilyen szerepjátékos oldalról származik.

Másik alapelv egy hihetetlen állítás hihetetlen bizonyítékokat követel.

2012. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat és azt, hogy ilyen őszinték voltatok velem :)
2012. aug. 10. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Energia vámpírok léteznek. De amilyenre te gondolsz nem.
2012. aug. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

1. válaszoló, ez jó volt XD

Egyébként nincsenek vámpírok se ilyesmi lények. :)

Olyan van, hogy néhány hülye elmebeteg kiszívja egymás vérét, ilyesmi, de az más.

Olvastam egy ilyen igaz történteken alapult könyvből ( címe: a világ leghihetetlenebb történetei),hogy Angliában még régen voltak ilyen vámpíros egyletek, amit őrült gyilkos emberek alapítottak titokban. Ott megpróbáltak úgy viselkedni, mintha vámpírok lennének. Úgy öltözködtek, megölték rokonaikat és kiszívták a vérüket. Sikerült elkapni őket, pszichológusok vizsgálták őket, és megállapították, hogy mindegyik lelki sérült vagy nyomorék élete volt.

2012. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Darky ***** válasza:

Emergia vámpírok lédeznek de szerintem más is :D

Az energia vámpírok olyanok,hogy csak beszélnek beszélnek és te halgatod beszéd közben töbször is hozzád érnek és igykeznek mindeig a szemedbe nézni kb egy fél órás beszélgetés után úgy érzed magad, hogy ez az alak jól kifárasztott.Az energiavámpíroknak nincsen energiájuk vagyis hiába aludják ki magukat mindig fáradtak és ezért más energiáját ,,szívják magugkba,,

Ja meg ugy buktathatód le őket, hogy miközben beszélnek elkezdesz egy más témáról beszélni és ha elmennek vagy azt modnják h nem érdekel akkor 90% energia vámpírok (reggel nem fáradtak csak ha épp nem találkoztak egyik haverjukkal akinek az energiáját jól kimeritették)

2013. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, léteznek. Sokáig én sem hittem, de egyik este a pasim megharapta a nyakamat és azóta én is az vagyok. Nem olyan rossz, hatalmas erőnk van, csak kicsit szúr a Nap fénye. De mi a vegetáriánusokhoz tartozunk, tehát emberi vért nem szívunk, csak állatit, ne aggódj. Ja és, egy tanács: fordulj meg.
2013. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!hát ez cool volt! :DDD amugy szerintem "létezhetnek" de ez senki sem tudja,vannak a 0% fantáziás emberek meg vannak a el túlzott dolgok,de egy biztos ezt senki sem tudja neked meg mondani!!!

Ha adhatok egy tanácsot!(ne írj ki ilyen kérdéseket mert tök felesleges!!itt mindenki irogat össze vissza,pedig egyik sem tud semmit!!")

2014. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az energiavámpírok abból nyerik az erejüket hogy más embereket fárasztanak a fszságaikkal??

Akkor ezek szerint az összes osztálytársam energiavámpír

😦

2015. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!