Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kért fel senki szalagavató...

Nem kért fel senki szalagavatóra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
szeptembertől lesz az utolsó évem a gimiben, és novemberben lesz a szalagavató. Már tavaly minden lányt fölkértek, vagy ők kértek meg valakit, csak nekem nincs Annyira utálom magam
2012. aug. 9. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj meg te valakit. Anno engem is megkértek, mert nagyon kevés volt a fiú jelentkező, így egy fiú több táncban is részt vehetett. Bár volt, aki az egyik rokonával táncolt.
2012. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mármint nem "csak nekem nincs" Hanem csak engem nem kért fel egy fiú sem...
2012. aug. 9. 10:50
 3/7 A kérdező kommentje:
De nálunk az a szabály, hogy csak olyannal lehet táncolni, aki a suliba jár. És kb egy fiút sem ismerek, mert elég szégyenlős vagyok, soha nem mernék én odamenni valakihez :(
2012. aug. 9. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az maradt, hogy megkéred az egyik barátnődet, aki több fiút ismer, hogy ajánljon be, én sem ismeretem az egyik táncpartnerem (egy közös ismerős kérdezte meg, hogy vállalom-e) , pozitívan fogadtam, hogy megkértek, jól esett. Szerintem biztos van, aki táncolna veled csak ők sem ismernek, így nem is fognak felkérni.
2012. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogyan? Fogjam magam, és menjek oda egy teljesen idegen fiúhoz? Azt nem merem. Ki fognak röhögni, meg nemet fog mondani. Nnincs bátorságom, és egy fiút sem ismerek :( az összes osztálytársamnak van már párja :(
2012. aug. 9. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy biztos van olyan az osztályban, akit ismersz és aki másik osztályból ismer fiúkat, esetleg olyat is, akinek még nincs párja. Ő beszél a sráccal, nem neked kell odamenni egy idegenhez. Megdumálja a sráccal, hogy nagyon kedves és aranyos vagy meg minden, a srác dönt, hogy igen vagy nem, a közös ismerősötök pedig elmondja, hogy a srác hogy döntött, ezt addig lehet játszani, amíg nem találnak neked táncpartnert. Nálunk úgy volt, hogy akár alsóbb évfolyamról is lehetett fiút választani, ilyennek is utána kell nézni.
2012. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másik osztályból is már mindenkinek van párja, úgyhogy biztos, hogy alsóbb évfolyamban kell találni, de őket sem ismerem. Megkértem egy barátnőmet, hogy segítsen, és azt mondta, hogy "rajta van az ügyön" de nagyon félek :(
2012. aug. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!