Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a plakátok? (az ég...

Mik ezek a plakátok? (az ég kék, a fű zöld. )

Figyelt kérdés

Mostanában ilyen plakátokat látok az utcán: Az ég kék. A fű zöld. Az élet szép. stb... Néha tv-ben is mennek reklámként.

Mik ezek? Van valami egyéb jelentésük azon kívül, ami egyértelmű?


2012. aug. 23. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Vírusmarketing a neve, a gerillamarketing egyik típusa.

Olyan reklámtevékenység, amikor figyelmet felkeltő módon és név nélkül kezdenek el valamit hirdetni. Folyamatosan nő az új információkkal az érdeklődés, így egyre jobban várod hogy mi lehet az. Ez pedig egy kedvező indulási feltétel, mert nem csak úgy ki van plakátolva az adott dolog, és már észre sem veszed, hanem húzzák az agyadat vele.


Mivel ennek megvan a megfelelő stratégiája, ezért a valódi reklámozott dolog titokban marad amíg azt fel nem fedik.


[link]

2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez nyilvánvaló, én arra gondoltam, hátha valaki tudja, hogy mit reklámoznak ezzel. Mindegy, azért köszönöm a választ! Majd egyszer kiderül... :)
2012. aug. 23. 21:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek céges titkok, és az embereket ez tartja is, ha kiszivárogtatják akkor sokat fizethetne érte.


A Djuice kampány is úgy rémlik hogy hetekig ment, mire kiderült hogy mobilszolgáltatásról van szó.

2012. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Engem is érdekel egyre jobban, tehát máris "beleestem" a marketing hálójába... Nekem AZ ÉLET SZÉP-es nagyon tetszik!
2012. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, erre nem is gondoltam volna. Mik vannak. :D

De most valami nagyon jót várok, valami új boltot, finom édességet, hogyha valami gagyiság lesz tök csalódott leszek. :(

2012. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
azt reklámozzák, hogy most még zöld a fű, meg kék az ég, de ha tovább szennyezzük a levegőt, nem így lesz
2012. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nem tudhatom, hogy tényleg ennek a folytatása volt-e, de pesten egyszer láttam egy olyan plakátot, amin egyszerre három ilyesmi igazság szerepelt az eső öntöz, a gyümölcs zamatos, stb.), és alatta a "Magyar brands" logója szerepelt. Hát nem tudom... :)
2012. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
74%

Vannak válaszok is ittott

[link]

2012. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 halibel ***** válasza:
Utolsó xDDDDDDD
2012. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Basszus, olyan maszk van az arcomon, amivel beszélni sem tudok, nem h röhögni. Utolsó előtti: utállak XDDDD
2012. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!