Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok veletek megtörtént...

Mondanátok veletek megtörtént cikis/kínos helyzeteket?

Figyelt kérdés
Unalomból h olvassak vmi érdekeset :D
2012. aug. 28. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Félmeztelenül buszoztam haza egyik reggel, miután bányatón minden ott levő ember cuccára ráomlott a lösz. Mi megúsztuk, de a cuccaink nem...

A másik. Volt télen egy találkozó, sokan eljöttek. Nekiálltunk hógolyózni a park kellős közepén. Nagy darab ember vagyok, erre hol találnak el? Hát persze hogy telibe a t*köm. ráadásul keményebb volt a (hó)golyó, mint a sajátjaim vasbetonba öntve. 10percig biztos fetrengtem. Utána meg egész hazáig úgy jöttem, mint akinek cifrafosása van. (Majdnem volt is, mert fájlaltam a heréim)

2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mark Fifth válasza:
Egy hetig halogattam vmit mert feltem tole, hogy baj lesz, elkapnak.... nem kaptak vna el, vegul egy het mulva raszantam magam, es pont! Ez kore barmit irhatsz, kepzelhetsz, mindig igy van.
2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!