Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek egy barátnőt?

Hogy szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés

kicsit hülye a kérdés,de a lényeg az,hogy 14 éves lány vagyok és nincs-soha nem is volt-olyan ember,akire mindig is számíthattam.(kivéves amikor kislány voltam)De azóta beképzeltebbek lettek. még nem volt soha igaz barátom.

Kivéves amikor kicsi voltam,mert akkor még nem foglalkoztak avval h én egy kicsit "maradi vagyok.." szükségem van valakire. azt nem mondanám,hogy nem ismerkedek,de nem találok egy hozzám hasonló lányt,aki ilyen helyzetben lenne. gondolom ez nem egyszerű,de elegem lett,hogy mindig mindenki csak kihasznál...nekem olyan ember kell,aki elfogad olyannak amilyen vagyok.


2012. aug. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre egy fiú alkalmasabb lenne, a hormonok sokat segítenek a teljeskörű elfogadásban :P
2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
....en baratnot szeretnek nem fiut...de mind1.........:c
2012. aug. 29. 15:12
 3/4 A kérdező kommentje:
...csoda lesz ha egyszer végre engem is megért valaki........még a szüleim se nagyon értenek meg.........
2012. aug. 29. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda. A hiba a te készülékedben van.
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!