Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdődik a suli (most...

Hétfőn kezdődik a suli (most megyek gimibe) és nem tudom hogy tudnék be illeszkedni mert olyan helyre megyek ahol vannak már olyanok akik 8 éve együtt járnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
mert én viszont senkit nem ismerek ott és nagyon félek hogy hogy ismerkedjek/szerezzek barátokat mert az ismerkedés eleve nem az erősségem :/ légyszi segítsetek (:

2012. szept. 1. 17:08
 1/1 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Figyelj! Szerintem az, h sikerül e beilleszkedned, az nem csak rajtad múlik... úgy értem nagyban függ a közösségtől, amibe "belépsz"... attól, h ők mennyire nyitotak, vagy mennyire zárkózottak.

Szerintem te viselkedj magabiztosan, öntudatosan, vidáman, életképesen(!)... és legyél optimista... aztán mindent bele...

az első nap szemelj ki egy-két szimpatikus egyént, aztán elegyedj szóba velük...de szerintem biztos lesz valaki, aki lecsap rád, hogy elkönyvelhessen mint legújabb barátot... :)

2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!