Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő, vagy mégsem?...

Legjobb barátnő, vagy mégsem? Mit tegyek, hogy beszéljen velem?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást a "legjobb barátnőmmel", egy gimibe jártunk, ő egy évvel alattam. Hétvégenként együtt lógtunk, nagyon jóban voltunk, átéltünk sok rosszat és még több jót.

Minden akkor kezdődött, amikor gimiből elballagtam, és Pestre vettek föl egyetemre. Eleinte rendesen tartottuk a kapcsolatot, msn, telefon, nagy ritkán tudtunk talizni is, akkor még minden rendben volt, szokásos hülyülős lógások. De ahogy közeledett a tavasz, egyre ritkábban volt fent msnen, ritkán ért rá, gondoltam, érettségire tanul, nincs ideje folyton a gép előtt ülni és csevegni. Meg aztán én se értem rá a vizsgáim miatt. Van egy oldal, ahol mindketten regizve vagyunk, és szoktunk írogatni chatboxba. Akkoriban ritkán láttam ott is, alig vártam, hogy leérettségizzen, és végre legyen időnk egymásra. El is jött az idő, de hiába vártam, hogy feljöjjön msnre. Néztem azt az oldalt, láttam, hogy a chatboxba néha írt, nagy ritkán nekem is válaszolt, ha kérdeztem tőle valamit. Viszont ez egyre ritkábban fordult elő, mindig azt láttam, hogy másokkal jól elvan, velem meg nem nagyon törődik. Nem rég írtam chatboxba, hogy nincs-e kedve valamikor lógni, erre hirtelen rájött, hogy ő álmos és elhúzott aludni. Azóta nem láttam őt ott. Lehet, hogy csak nem ér rá, vagy rossz kedve van, vagy valami? Vagy így ok nélkül meg tudja utálni valaki a legjobb barátnőjét? Mit tegyek, hogy újra szóba álljon velem? Bárcsak legalább azt megtudnám, hogy mi rosszat tettem, amiért így viselkedik... :(


2009. aug. 1. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezni tőle,hogy van-e valami baja veled.De ha messzebb kerültetek egymástól,akkor biztos vannak új barátai is,vagy csak nem nagyon ér rá(bár ezt nem hiszem,hogy sosem ér rá).De lehet,hogy az az oka,hogy eltávolodtatok egymástól,ezért lehet,hogy nem érzi úgy,hogy te vagy a legjobb barátnője(vagyis,hogy már nem),de ha tényleg már 4 éve barátnők vagytok akkor próbálj meg vele beszélni szerintem,esetleg valahogy írd meg neki,hogy egyszer menjen fel msnre és beszéljétek meg.Ha meg ő úgy gondolja,hogy nem szeretne veled beszélni,vagy találkozni,vagy nem szeretne a barátnőd lenni(bár 4 év után nem hiszem,hogy nem akar),de ha mégsem akkor én a helyedben nem várnám azt,hogy írjon,hanem próbálnám másokkal jól érezni magam(pl.:másik barátnőddel vagy barátaiddal lógni)
2009. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tegnap este írtam neki egy mailt, kértem, hogy ha valami miatt már nem akar barátkozni velem, írja meg, és akkor békén hagyom, szerinted ez jó ötlet volt?

(még nem válaszolt)

2009. aug. 3. 12:42
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem az email jó ötlet volt, de tudod, ez a barátság nem tarthat örrökkön örökké, nagy a távolság, és amugy tarthatna, de ahhoz mindkét félnek akarnia kellene, és sztem ő úgy gondolta, hogy te elmentél, de attól neki még lehetnek barátai meg neked is, és ha a másiki barik közelebb vannak, feladja a régit...:( kicsit ...
2009. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok itt a folytatás: ...kicsit sztem te komolyabban veszed őt, mint ő téged :( és gondolja, lesz még neki legjobb baria. de remélem azért minden helyre jön, de ez hogy te már egyetemre jársz, ő meg ott maradt, kicsit eltávolíthat benneteket. sok szerencsét :) ja és sztem egyáltalán nem tehetsz róla :)
2009. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is, addig oké, hogy nagy a távolság, meg minden, de ez nem párkapcsolat, csak barátság 2 lány közt, emiatt nem kéne szerintem tönkre mennie :\ Meg azt nem értem, hogy ha chatboxba írnak neki mások, arra válaszol, de ha én írok, akkor mintha ott se lenne a szövegem... Biztos nem csinálna ilyet, ha nem lenne megsértődve.
2009. aug. 3. 14:12
 6/24 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:jó ötlet volt az e-mail,de én is úgy gondolom,hogy a távolság a fő oka amiért nem beszél veled!
2009. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Válaszolt a mailre, közölte, hogy talált más barátokat, és nem akarja velem tovább tartani a kapcsolatot, mert szerinte kihasználtam és élősködtem rajta. Fogalmam sincs, honnan szedte ezt, legutóbb, mikor együtt lógtunk, még minden rendben volt :S
2009. aug. 4. 22:46
 8/24 anonim ***** válasza:

Na hát gondoltam,hogy talált más barátokat...

De ha ő azt gondolja amit neked írt,akkor szerintem nem is érdemes vele többet beszélni!Gondolom neked is vannak más barátaid,inkább velük lógj,vagy próbálj találni egy másik legjobb barátnőt!Tudom,hogy elég hülyén hangzik,de ha a "barátnőd" így gondolkozik én a helyedben nem törődnék vele többet!De talán kis idő múlva találsz egy sokkal jobb barátnőt,mint ő!

(az első válaszoló voltam)

2009. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok na beszéltél azóta a "barátnőddel" ?

Vagy másokkal barátkozol?

2009. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szia! Szeretnék egy e-mailt írni neki, de nem tudom, mi legyen benne...
2009. aug. 11. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!