Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet az Ayahuasca főzethe...

Hol lehet az Ayahuasca főzethez szükséges hozzávalókat, ÉLŐ NÖVÉNYként beszerezni? Konkrétan ezt a három fajt: <Chacruna (Psychotria viridis) > <Chaliponga (Diplopterys cabrerana) > <Ayahuasca lián (Banisteriopsis caapi) /csomós kérgű alfaj>

Figyelt kérdés

Van e valakinek otthon?

Hol, kinél lehet külön-külön, egyszerre beszerezni őket?

Van e olyan botanika, kertészet ahol találkoztatok velük?

Van aki tapasztalattal rendelkezik arról, hogy egymás mellett ez a három növény (egy cserépben) mennyire nyomja el egymást?



#növény #Chacruna (Psychotria viridis) #Chaliponga (Diplopterys cabrerana) #Ayahuasca (Banisteriopsis caapi) #mag hajtás
2012. szept. 28. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet, mivel őserdőben élő fajokból kell csinálni.
2012. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezek Dél Amerikai esőerdőkben őshonos növények szám szerint 3, többek között ezek is alkamasak a bizonyos főzet előállítására, de mivel rengeteg helyen láttam a weben, hogy egyesek kérget, magot, és egész növényeket cserépben árulnak valószínűnek tartom, hogy magánkézben is van már 1-2.

Nem kívánom elkészíteni a főzetet, kéreg és egyebek nem érdekelnek(legálisan lehet kapni az alkotóelemeit), pusztán csodálatból és mint "növény-érdekesség" szeretnék tartani belőlük.

Továbbá ha bemész egy kertészetbe ott a növények fele kb. nem őshonos, sőt meg sem él a klímánkon.

2012. szept. 28. 19:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem az előbb, hogy ahol láttam cserepes növényt magot, stb. mind külföldi oldal volt.

(különben nem tettem volna fel a kérdést)

Lehet, hogy már többen tartanak nálunk is.

2012. szept. 28. 19:53
 4/4 anonim válasza:
Már mindenhol kerestem òket , mégsem lelem sehol.
2021. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!