Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszek egy fiú de a...

Nagyon tetszek egy fiú de a barátnőm volt pasija és azóta van neki új össze jöhet? És még egy baj van idősebb mint én de én magasabb vagyok ez akadály lehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van neki új barátnője akkor szerintem ne állj közéjük. Az meg a férfitől függ, hogy mennyire zavarja a magasságod.... dehát mind1 is hiszen foglalt.
2012. szept. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem foglalt
2012. szept. 29. 14:05
 3/8 A kérdező kommentje:
kaphatok még válaszokat?
2012. szept. 29. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz! Pl. beszélgess vele és majd kiderül érdekled-e.
2012. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődnek már van pasija, akkor nem hinném, hogy érdekelni fogja, bár soha nem lehet tudni. Szóval szerintem beszéld meg vele, kérdezd meg tőle, hogy zavarná-e. Ez lenne a legtisztább részedről. És utána próbálkozz a srácnál, beszélgess vele, stb....

De ha a bnődet zavarná, akkor inkább hagyd. Egy pasi ne álljon a barátságotok közé, (már ha igazi a barátság)!

2012. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. És szerintem az nem gond, ha ő idősebb nálad, persze csak akkor, ha mondjuk nem 25 éves, te meg mondjuk 14-15. Akkor azért még sok! Az meg semmiképp nem lehet akadály, hogy magasabb vagy nála, ha nem a válladig ér pl. De az se biztos, hogy problémát okozna, ha őt nem zavarja. És persze téged sem. :)
2012. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja én kérek elnézést azt hittem a srácnak van új barátnője. Félreértettem :) Akkor visszavonom az előző hozzászólásom első részét. Az meg tényleg csak a srácon múlik h elfogadja e a magasságod.
2012. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat szeretnék én beszélgetni vele de félénk vagyok és mindenki kicikizne mert a kedves barátnőim közül már el mondta valaki és rá nézni is alig merek
2012. okt. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!