Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkat tudnek vallalni,...

Milyen munkat tudnek vallalni, ha meg nincs erettsegim, de esti suliba jarok, erettsegi szerzes celjabol?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondhatni semmit. Olyat hallottam - nem tudom hogy ez egy túlzásnak szánt mondat volt-e vagy igaz -, hogy még takarítónőknek is papírt kérnek arról hogy tud takarítani: OKJ takarítói képzést kell elvégezni...

[link]


Esetleg a gépsoron lévő robotmunkához nem kérnek semmit, csak ahhoz olyannak kell lenned aki nem dilizik be attól.

2012. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat ez nem hangzik valami tul jol.. Mostanaban ugy kuldom el az oneletrajzomat, hogy beleirom, hogy jelenleg esti suliba jarok, most kaptam egy visszahivast is, recepcios pozicio beoltesere..Remelem osszejon.
2012. okt. 1. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!