Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek reklámozzák ennyire ezt...

Minek reklámozzák ennyire ezt a sportolj 3x1 órát?

Figyelt kérdés
Szerintem az embernek magának kéne eldönteni, hogy sportol e vagy nem, de ezekkel a reklámokkal olyan mintha rá akarnák erőszakolni az emberre, hogy mozogjon. Persze jó dolog a sport, de aki nem akar azt szerintem békén kéne hagyni.

2012. okt. 4. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Nem az ajtódon kopognak, hogy menj mozogni. Szerintem nagyon is helyénvaló hogy ezt terjesztik.

Aki lusta vagy úgy jó neki az élet, hogy nem mozog, az úgyis elkapcsol, nem foglalkozik vele.

Sok embernek a tv a kikapcsolódás, egyáltalán nem gond szerintem ha felhívják a figyelmet, hogy néha mozogni is kell. Ráadásul, az egészségügy is megérezné, ha ténylegesen tömegével mennének sportolni ennek hatására.

2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Kampány az egészséges életmódért, ugyanis egyre több az elhízott ember. Ez olyasmi mint választáskor a "Szavazz ránk!" plakátok, csak politikai cél nélkül.
2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert az átlagember heti 3x0 órát sportol, nem heti 3x1-et. A sport pedig ellenállóbbá teszi a szervezetet, ami egyrészt saját magadnak is jobb, másrészt ha nem leszel beteg, akkor jobban dolgozol és kevesebb egészségügyi ellátás kell.
2012. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem, miért gondolod azt, hogy rád akarják erőszakolni. Ekkora erővel minden reklámban megjelenmő terméket rád erőszakolják, hogy vedd meg?


Amúgy az előző hozzászólók jól mondták. Kampány az egészséges életért.

2012. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is helyénvaló dolog, habár kétlem, hogy túl sok embert győznének meg vele. Ugyanakkor így az Olimpia után nem olyan sokkal még aktuális is a dolog.
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
77%
Én is szeretnék sportolni,és a kifogásom pedig az,hogy még az edző cipőt sem tudnám megvenni!De azért ha van lehetőségem sokat szoktam sétálni, ez ugyan nem olyan mint ha elmennék és valahol sportolnék,de egyenlőre ezt engedhetem meg magamnak. És az édességeket is kerülöm.
2012. okt. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!