Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen becenevem legyen? 12/L

Milyen becenevem legyen? 12/L

Figyelt kérdés
Reginának hívnak, és már unom, hogy mindig mindenki minden körülmények között Reginának hív. Valami jó ötletetek van? A Regit leszámítva... :)

2012. okt. 20. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Engedd meg, hogy eláruljak neked egy titkot Regina.

A becenevet nem mi választjuk, meg magunknak, és nem egy internetes oldalon választják meg nekünk, hanem a való éledben (pl: iskolában) a barátaink adják nekünk.

2012. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! Engedd meg, hogy én is eláruljak neked egy titkot! Átkerülök egy új iskolába, és ott tudnám mondani, hogy így hívtak, és az senkit nem érdekel, hogy nem is volt így. A továbbiakban nem vagyok kíváncsi hasonló válaszokra, de azért köszönöm, hogy válaszoltál! :) Szóval BECENÉV kellene. :D
2012. okt. 20. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéknévből,vagy tulajdonságból is lehet becenév.
2012. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gina? Ginus?Gini?Ha mondasz valamit még magadról,ahogy előttem már írták akkor lehet többet tudunk segíteni!:)
2012. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belapus ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]

Leírva esetleg: G vagy GI


[link]

Esetleg csak egy n betűvel.

2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vezetéknevemet nem mondom meg, alacsony vagyok, sötétbarna a szemem, világosbarna a hajam, félhosszú. A Ginus tetszik. :D
2012. okt. 20. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki!:) 4-es voltam!:)
2012. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Redzsina, én így hivon a bnőm és szereti :)
2012. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát, neke is vannak Regi barátnőim ezért én is a Gina változatait, a G-t nagyon szeretem, Reginínónak is hívjuk, de persze vannak névhez nem kapcsolódó becenevek is pl Ropi vagy Zsebi :D
2012. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gina,Gigi,Redzsi,Rena...
2014. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!