Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a mai világban olyan gyorsan felnőnek a 14 év körüli lányok?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok, a nővérem 16, és nem értem hogy lehet hogy neki már három pasija volt és kettővel szexelt, és fogamzásgátlót szed, és már sose játszik velem, tök felnőttes meg minden... Nem azt akarom, hogy babázzon, csak ne legyen ilyen. Amikor én előveszem a régi játékaimat (nem babákat), akkor kinevet hogy milyen gyerekes vagyok... Miért csinálja ezt? vagy csak én vagyok ilyen gyerekes?
2012. okt. 24. 17:43
 1/2 anonim válasza:

Én 16 éves lány vagyok és nem volt még barátom. 14 évesen nem is mentem a pasik után mig az osztálytársam csak csorgatták a nyalukat értük :D. Az egyik még melltartót is vett fel 14 évesen de azt a kitömöttet, egy kivágott felsővel és látszott a bimbója körül a légüres tér... hát akkor nagyon leégett. Azóta pedig tuti, hogy volt már vagy pár pasia... :d.

Hogy miért csinálják? Mert szerintük nagyok. De engem nem tud izgatni.

Én is gyerekes vagyok és mikor szemembe mondják bevágok egy hülyeséget "okcs" "szekszi" vagy valami furcsa szót és röhögnek rajta xD. Témát pedig lezártam. De már megszokták, hogy ilyen vagyok és nem lehet rajtam változtatni :'d. Nyugi téged is megfognak szokni :D.

2012. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őket elbutította a média és a társadalom


Egyáltalán nem baj ha 14 évesen még mindig gyerekes vagy,ne is változzál,önmagadat add,ne változzál szánalmas divat r*banccá,belőlük van már éppen elég

2012. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!