Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szellemidézésben mennyi...

A szellemidézésben mennyi valóság van?

Figyelt kérdés

Haverokkal szeretnénk kipróbálni de van aki fél tőle. Ezért érdekel, hogy mi igaz belőle meg mi kamu?

Tud valaki segíteni? Esetleg tapasztalat??



2012. okt. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs ebben(szerencsére), de egyszer hallottam olyanról hogy néhány barátnő poénból démonokat idéztek, ők nem vettek észre semmit, másnap reggel a lány nővére mesélte, hogy őt éjjel megtámadta egy démon.Nem tudom igaz-e, de én azért nem ajánlom mert ha tényleg igaz, akkor bajok lehetnek.
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne próbáljátok ki!! Mert nagyonis valóságos, ha jól csináljátok! Mert, ha sikerül megidéznetek, az ott marad abban a házban örökre, míg vissza nem küldik és addig fog kísérteni ott. És nem tudhatod, hogy gonosz vagy nem gonosz szellemet idéztél e meg. Démon még durvább, mert ha megidézed, akkor azt szinte lehetetlen visszaküldeni, még szakértőnek is nehéz! És az még a szellemnél is rosszabb!! Úgyhogy NE!!
2012. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, elmondom, mi kell hozzá: fejenként fél liter házi, ugyanennyi vodka, továbbá sör, illetve, hogy biztosan megidézzétek a szellemet nem árt pár g mariska. Tuti módszer, egész szellemfalka meg fog jelenni.
2013. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Első két hozzászóló retardált sürgősen forduljon orvoshoz...
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!