Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kívánom a citromlevet. Ha...

Kívánom a citromlevet. Ha mindennap iszom akkor lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Ha megiszok egy fél deci citromlevet, sokkal jobban vagyok,. alyankor nincs semmi bajom. Mitől lehet ez? És emiatt lehet valami bajom?És mire jó a citromlé? Mert hallottam már olyat, hogy az egészséges meg minden, meg hallottam olyat is hogy higítatlanul ne igyak egy kortyot sem, mert kimarja a gyomrom. Ja azt elfelejtettem írni, hogy én higítatlanul iszom.

#egészség #citromlé #citrom #higítatlan citromlé
2012. nov. 3. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Van benne C-vitamin, ami ugye jó. De higítatlanul tényleg ne igyál, mivel eléggé savas, ami nem tesz túl jót a belső szerveidnek, kezdve a fogaiddal és nyelőcsöveddel.
2012. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak kifacsartat igyál, üvegeset ne, mert az nem igazi! szerintem napi egyszer nem árthat.
2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!